Страхування фінансових ризиків

08.03.2012

Страхування фінансових ризиків

Страхування фінансових ризиків внаслідок скасування або зміни термінів поїздки - це вид страхування, який надає можливість здійснення повної або часткової компенсації втрат, внаслідок скасування поїздки.

У розрізі туристичного страхування існує сім фінансових ризиків. Наша страхова компанія пропонує страхову суму від 200 у.о. до 3500 у.о.

1. Неотримання в'їзної візи.

Досить часте явище в Посольствах. Ситуація неприємна, повторно витрачати ще певну кількість сил і часу для отримання візи. Для того щоб отримати страхову виплату, будучи застрахованним за фінансовими ризиками, з Вашого боку має бути все правильно в подачі документів і позначених термінах.

2. Раптовий розлад здоров'я застрахованого, чоловіка (дружини), близьких родичів.

Під даним ризиком мається на увазі, скасування поїдорожі у зв'язку з хворобою/смертю близької людини (дружини або чоловіка, дітей, батьків, рідних сестер чи братів).

Слід зазначити, що вперше такий фінансовий ризик взяли на страхування американські страховики, які бажають бути фінансово і морально готовими до життєвих реалій.

3. Судовий розгляд.

А що якщо перешкодою поїздки послужить залучення Вас на судовий розгляд?!

Це також буде вважатися фінансовим ризиком. Може здатися, що подібне відбувається з дуже невезучим людьми, але пам'ятайте, якщо у страхуванні є фінансовий ризик - в житті він трапляється часто.

4. Призов застрахованого на військову службу.

Мається на увазі призов на строкову військову службу або військові збори. Доповнення до медичного страхування подорожуючих, страхуванням фінансових ризиків доведеться до речі військовим.

5. Пошкодження або загибель майна.

Під час «до» поїздки, трапиться може всяке, в тому числі і пошкодження або загибель майна. Природно, це несе чималі фінансові розтрати і як наслідок - скасування поїздки. Але це тільки в тому випадку, якщо Ви не оформили страховий поліс.

Пошкодження майна може бути через:

 • стихійне лихо;
 • пожежу;
 • затоплення водою з водопровідних, каналізаційних систем;
 • завдання збитків третіми особами.

6. Дострокове повернення Застрахованого.

Непланове повернення з-за кордону, у зв'язку з хворобою або смертю близьких людей.

7. Затримка з поверненням

Якщо за кордоном відбулися неприємності, через які немає можливості повернутися. Причиною настільки важливою, може бути хвороба або летальний результат подорожуючого разом з Вами чоловіка (дружини).

Страхування фінансових ризиків внаслідок скасування поїздки, досить недорогий вид страхування. Оформивши страховку, Ви зі спокійною душею можете чекати дати поїздки.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини