Неправильно оформлений страховий поліс

14.03.2012

Неправильно оформлений страховий поліс

Людський фактор.

Навіть найграмотніший фахівець може допустити помилку в договорі. Найчастіше допускаються механічні помилки такі як: неправильна дата дії договору, неправильно вписане прізвище і т.д.

Людський фактор притаманний як менеджеру, так і клієнту. Часом, самі клієнти дають менеджеру невірну інформацію. Наша справа розуміти, що помилка - це не ярлик неуважності, а всього лише помилка.

Хочемо відразу зазначити, що відповідальність за допущену менеджером помилку, бере на себе страхова компанія. Припустимо, стався страховий випадок, і тільки заповнюючи заяву на страхову виплату, Ви помічаєте, що в договорі є помилка. Страхова компанія зобов'язана провести Вам виплату.

Природно, якщо Ви помітили помилку завчасно, як говоритися «не відходячи від каси», попросіть менеджера відазу виправити потрібну графу в договорі.

Найчастіші помилки:

 • Туристичне страхування

Найчастіше допускаються помилки з датами поїздки. В цьому випадку помилитися можуть як менеджер, так і клієнт. Якщо у клієнта складне і розмашисте прізвище, помилку також виключати не можна. Обов'язково перевіряйте поліс, перед тим як підписати. Страшного в цьому нічого немає, менеджер в будь-якому випадку все виправить, навіть якщо гроші вже оплачені. При виправленні помилки, Вам буде виписуватися новий поліс з новим номером. Обов'язковою умовою для такої процедури є повернення менеджеру «зіпсованого» примірника.

Досить поширений випадок, коли клієнтам відмовляють у візі, але на руках вже є страховий поліс. В таких випадках, за умови, що туристична страховка не почала діяти, абсолютно безкоштовно ми передруковуємо поліс на інші дати, коментує Ірина Васильєва спеціаліст зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна».

 • Автомобільне страхування (КАСКО, ОСЦПВ)

В автомобільному страхуванні можливі помилки в номері шасі, державному номері автомобіля. Але, як правило, досвідчені менеджери перед підписанням разом з Вами перевіряють внесену інформацію. Для оформлення страховок Автоцивілка або КАСКО, менеджеру потрібно надати ряд інформації про Вас і автомобілі. Бажано відправляти відскановані копії або брати документи з собою на угоду, тому що некоректно написана Вами інформація техпаспорта на пошту, в майбутньому може зіграти злий жарт. Теж стосується і факсів, не завжди вдається точно розшифрувати отримані цифри і букви.

 • Медичне страхування

Бувають помарки в умовах. Похибки в медичному страхуванні не смертельні. Найчастіше, до договору робиться адендум (додаткова угода), яке є невід'ємною частиною договору. В адендумі прописуються умови, що раніше не були внесені, або були внесені частково.

 • Зелена карта

Помилка може бути в державному номері автомобіля, в даті дії страховки або в області дії поліса. Зелена карта може бути двох видів: для країн СНД і для Європейських країн. Якщо за кордоном з'ясовується, що в полісі помилка, страховик свої зобов'язання перед клієнтом виконує в повній мірі. В цьому випадку поспівчувати можна тільки менеджеру, який оформив страховий поліс з помилкою.

Підводячи підсумок, будь-яка помилка в договорі поправна і не є приводом для переживань.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини