Ціна на КАСКО навесні

16.03.2012

Ціна на КАСКО навесні

У 2011 році ціни на КАСКО трохи піднялися, але весна 2012 року обіцяє бути сприятливою.

Більшість страхових компаній відчули зниження попиту на страхування КАСКО, це не пов'язано з падінням популярності та ефективності страхування. Значна кількість застрахованих автівок перейшли межу п'ятирічного віку, а значить, автомобіль страхується з урахуванням зносу. Мало хто бажає оформляти такий договір, але, ті хто все таки продовжили страховку - платять символічну суму. За умовами договору КАСКО з урахуванням зносу автомобіля, сума страхового відшкодування на порядок менше.

На сьогоднішній день, якщо провести моніторинг компаній, можна відзначити деяке суперництво між страховиками. Практично кожна страхова компанія розробляє і впроваджує привабливі акції, системи лояльності, привабливі тарифи і не менш вигідні умови. Тому, хто давно замислювався про страхування свого автомобіля, зараз саме час.

З досвіду попередніх років, весна вважається прибутковим сезоном для оформлення страхових полісів за всіма видами.

Не так райдужно йдуть справи з автомобілями, які знаходяться в заставі. Деякі впливові банки підвищили комісії для акредитованих страхових компаній. Таким чином, тариф на страховку кредитного автомобіля вище. Природно,що Ви, як клієнт банку, який бажає оформити поліс у страховій компанії, яку обрали самостійно, можете чинити опір щодо запропонованого «списку страховиків».

Деякі банки, розміщують на своїх сайтах перелік необхідної інформації, яку повинен надати позичальник при бажанні страхуватися у своїй компанії, а також загальні вимоги щодо договорів страхування.

Нижче, компанією «Простобанк Консалтинг» представлений моніторинг тарифів ряду страхових компаній. За основу взято автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon 2011 випуску з об'ємом двигуна 3,2 л., водійський стаж людини 5 років.

Страховик Ціна на КАСКО (тариф у %) Безумовна франшиза по пошкодженню, % Безумовна франшиза по викраденню, %
ІНГО Україна 3.77 0,5 5
Княжа 4 1 5
Просто-Страхування 4,18 1 5
Провідна 4,21 1 7
Вусо 4,64 0,5 10
ГАРАНТ-АВТО (Дженералі Гарант Страхування) 4,77 1 10
PZU Україна 4,78 1 5
UNIQA (Кредо-Класик) 4,87 1 1
Аска 4,9 0 5
Оранта 5,43 1 5
Українська Страхова Група 5,44 1 5
Альфа Страхування 5,46 1 5
Універсальна 6,14 1 5
AXA Страхування (Веско) 6,15 1 3
ТАС Страхова група 6,26 1 5

Експерти відзначають лише незначне (0,1-0,26%) підняття ціни на КАСКО в порівнянні з 2011 роком.

Наводимо графік розвитку цін страховок КАСКО на ходові моделі минулого року.

Зараз цілком можливо оформити якісне КАСКО з тарифною ставкою від 3,77% до 7%.

Звертайте увагу на ранг страхової компанії, її надійність і стабільність. По суті, саме лідери у страхуванні можуть дозволити собі лояльний тариф у співвідношенні з якісним обслуговуванням. У 95% клієнти,що страхували автомобілі раніше, продовжують КАСКО на наступний рік. В деяких випадках робиться правка умов на користь зменшення ціни КАСКО, але відмовляються від страхування одиниці.

За останній місяць, ми помічаємо пожвавлення в страхуванні КАСКО новопридбаних незаставних автомобілів, відзначає Вікторія Шишковська фахівець з страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна».

Переважно страховий ринок України стабільний. Аспект стабільності в цілому стосується великих компаній, ряд невеликих страхових компаній, які відкрилися в докризовий час, одна за одною позбавляються ліцензій. Обираючи страхову компанію, в першу чергу тверезо оцінюйте власні ризики.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини