Глава Нацкомфінуслуг розподілив повноваження між членами комісії    (15.03.2012)

Глава Нацкомфінуслуг Андрій Стасевського розподілив повноваження між членами відомства, це закріплено відповідним наказом від 6 березня 2012 року.


Як повідомив глава регулятора агентству Інтерфакс-Україна, зокрема, Віктор Берлін буде курирувати кредитні спілки. Ці повноваження делеговані В.Берліну, враховуючи його позитивний досвід у регулюванні діяльності страхових компаній. "Тимчасово направляю В. Берліна на цей складний ділянка - впевнений в тому, що він зможе за короткий період навести порядок", підкреслив А.Стасевскій.

За його словами, В.Берлін також продовжить курирувати ряд питань, пов'язаних зі страховим ринком, зокрема, створення державної страхової компанії, а також ряд інших напрямів. Крім того, в його повноваження буде входити здійснення перевірок всіх піднаглядних організацій.

Сергій Бірюк, в свою чергу, буде курирувати департамент регулювання та нагляду за організаціями накопичувального пенсійного забезпечення, а також питання, пов'язані з пенсійною реформою. Крім того, на нього покладається відповідальність за формування пропозицій за програмами діяльності Кабінету міністрів, державними програмами економічного і соціального розвитку, формування пропозицій щодо стратегії розвитку ринків фінансових послуг, законодавча робота і супровід законопроектів у Верховній Раді.

Микола Бурмака буде координувати роботу департаменту регулювання та нагляду за фінкомпаніями. Крім того, в сферу його повноважень увійдуть питання розкриття інформації та складання звітності учасниками ринків фінпослуг, впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності, пруденційного нагляду, консолідованого нагляду, методології застосування заходів впливу, ведення реєстру аудиторів, обміну інформацією з іншими регуляторами.

Валентині Левченко доручена координація роботи департаменту страхового регулювання і нагляду. Вона також буде займатися питаннями встановлення професійних та кваліфікаційних вимог до учасників ринків, ведення державного реєстру фінорганізацій та інших реєстрів, вести які уповноважена Нацкомфінуслуг, ліцензування діяльності з надання фінпослуг, надання визначених законодавством дозволів, здійснення реєстрацій та погоджень. Крім того, до повноважень В.Левченко будуть входити питання навчання, перепідготовки та підвищення класифікації співробітників фінорганізацій.

Андрій Литвин буде координувати роботу департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими організаціями. Крім того, в його повноваження, зокрема, буде входити складання планів роботи відомства, підготовка річних звітів, нормативно-правове регулювання діяльності фінорганізацій.

За словами А.Стасевского з метою запобігання корупції в комісії обов'язки її членів будуть змінюватися через два-три місяці.

Глава регулятора також повідомив, що перше засідання комісії відбудеться за два тижні.

За матеріалами: forINSURER.com
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини