Необхідність добровільного медичного страхування немовлят    (21.03.2012)

Народження дитини - це свято для всієї родини. Але в той же час батьки розуміють, що тепер вони несуть велику відповідальність за життя і здоров'я свого малюка. Саме в перші роки життя дитини закладається фундамент для його майбутнього розвитку. Вкрай важливо, щоб новонародженому своєчасно була надана медична допомога і планово проводилися огляди. На сьогоднішній момент існують дві програми страхування новонароджених:

обов'язкове медичне страхування (ОМС) та добровільне медичне страхування новонароджених. Державна програма з обов'язкового медичного страхування дозволяє з перших днів життя новонародженого проводити безкоштовні планові медичні огляди, вакцинацію або звертатися за медичною допомогою в державні поліклініки.

У перші роки життя дитини необхідно строго за графіком здійснювати контроль і спостереження за життям і розвитком малюка. Як правило, відвідування лікарів ускладнюється великими чергами, низькою якістю проведених процедур та використанням застарілого медичного обладнання.

Щоб уникнути непотрібних хвилювань і отримати кваліфіковану допомогу медичних працівників слід скористатися можливістю добровільного медичного страхування новонародженого (ДМС). ДМС дозволяє батькам протягом періоду страхування отримувати кваліфіковану медичну допомогу в платних установах без додаткових фінансових витрат.

Для цього достатньо внести страховий внесок, а також вказати ті страхові випадки, на які оформляється поліс. Необхідно враховувати, що в договорі строго вказані медичні установи, в які батьки мають право звернутися для отримання безкоштовної допомоги по страховому полісу. Головним моментом при ДМС є те, що за новонародженим закріплюється свій лікуючий лікар, а відвідування медичних установ зведено до мінімуму. Огляди, вакцинація, забір аналізів та інші процедури проводяться на дому.

При оформленні добровільного медичного страхування новонародженого встановлюються певні ліміти страхування. Договір зі страховою компанією оформляють, як правило, на один рік. Слід враховувати, що при оформленні поліса серйозну увагу приділяють хронічних захворювань малюка і вроджених патологій. Так косметичні дефекти, онкологія, психічні захворювання, туберкульоз, ВІЛ, СНІД, наслідки родових травм і інші генетичні відхилення не є страховими випадками.

При оформленні ДМС батькам необхідно ретельно ознайомитися з кожним пунктом договору. Слід також враховувати, що страхові компанії поділяє випадки на страхові та нестрахові індивідуально. Оскільки вибір і укладення страхового договору вимагає певних знань і досвіду в галузі страхування, допомогти в цьому важливому питанні покликані страхові брокери. Кваліфіковані фахівці компанії IFL нададуть підтримку, проведуть консультацію та допоможуть укласти договір на ДМС. Здоров'я малюка буде під надійним захистом.

←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини