Курйозні страховки ближнього і далекого зарубіжжя    (22.03.2012)

Російські страховики в масі своїй досить консервативні. Але іноді їм вдається запропонувати клієнтам по-справжньому цікаві продукти. Наприклад, "Росгосстрах" страхує електроніку і побутову техніку за полісом "Поломка" від ризику удару блискавки, не спричинило виникнення пожежі. А столичний метрополітен застрахував свій рухомий склад серед іншого і від ризику викрадення. Страховиком по каско виступив "Ингосстрах", а "Росгосстрах" застрахував рухомий склад. Або, наприклад, в 2006 році депутати Свердловської

На Заході популярно страхування від викрадення інопланетянами. Вперше такий вид страхування був запущений в 1998 році американською компанією St. Lawrence Agency. За її даними, менш ніж за рік було куплено близько 200 тис. таких страховок. А в 2008 році від ризику викрадення інопланетянами був застрахований суперкубок УЄФА, завойований футбольним клубом "Зеніт". Страховиком виступила компанія СОГАЗ, страхова сума склала € 30 тис.

Страхова компанія Hullberry Insurance Company (штаб-квартира в Амстердамі) пропонує наступний варіант страховки від викрадення інопланетянами - страхова премія виплачується лише в разі, якщо підписанта викрадуть із Землі інопланетяни проти його волі. При виконанні цієї умови застрахований отримає € 5 тис. Але йому доведеться пред'явити страховику довідки від лікарів і авіакосмічних органів. Така страховка коштує від € 12 до € 28 в рік.

Та ж компанія страхує громадян від раптового введення в країні "сухого закону". Якщо це раптом станеться, то застрахований отримає на порядок менше, ніж при викраденні інопланетянами: € 500. Хоча вартість страховки від "сухого закону" така ж, як і від інопланетного викрадення.

Британська страхова компанія застрахувала цнотливість учасниць релігійної секти з Північної Шотландії від непорочного зачаття під час другого пришестя Христа. Застраховані платили щорічно по £ 100 і в разі настання страхового випадку отримали б £ 1 млн. Але католицька церква заявила протест проти подібної практики, і страхування було припинено.

Страхування зірок кіно, спорту та шоу-бізнесу - справа звичайна. Навіть деякі російські зірки страхують свої "робочі інструменти". Так, Микола Басков застрахував на круглу суму свій голос, а гітарист Віктор Зінчук і стиліст Сергій Звєрєв - руки.

Але і в налагодженій системі страхування зірок на Заході трапляються казуси. Так, наприклад, знаменита співачка Мерайя Кері, відома трепетним ставленням до своїх голосовим зв'язкам (наприклад, в гримерці співачки підтримується спеціальна температура, щоб голос був у тонусі), застрахувала не голос, а ноги. Це трапилося після того, як співачка підписала контракт з Gillette на участь в рекламній компанії Legs of a Goddess. Ноги співачки були оцінені в $ 1,4 млн. А інша відома співачка - Бейонсе, яка неодноразово падала на сцені і навіть якось розбила собі ніс під час виступу, вирішила чомусь застрахувати своє волосся на абсолютно неголлівудскую суму - $ 10 тис.

За матеріалами: Коммерсант

←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини