Страховики понесли більше $ 100 млрд. збитків через катастроф у 2011 році    (27.12.2011)

 Збиток світової страхової галузі від природних і техногенних катастроф, що обрушилися на людство з початку 2011 року, згідно з даними швейцарського перестрахувальника Swiss Re, досяг $ 108 млрд., що є другим за величиною збитком галузі в історії.


Загальні втрати світової економіки від катастроф наближаються до $ 350 млрд. у порівнянні з $ 226 млрд. роком раніше.

Сума вимог про відшкодування шкоди у зв'язку з природними катастрофами в цьому році досягла $ 103 млрд., значна частина цих вимог пов'язана з землетрусом і цунамі в Японії в 2011 році.

Найбільші втрати страхова галузь зазнала в 2005 році, тоді через урагани Катріна, Вілма і Рита страховики були змушені виплатити клієнтам близько $ 123 млрд.

Стихійне лихо в Японії обійшлося страховикам у $ 35 млрд. Повені в Таїланді, буквально паралізували країну цієї осені, обійшлися страховикам у $ 11 млрд. Це стихійне лихо виявилося найбільшим в історії країни.

В $ 12 млрд. оцінили страховики збиток від землетрусу в новозеландському місті Крайстерче. Тоді потужний удар стихії практично зруйнував цей другий за розмірами місто країни. Ураган Ірен "потягнув" на $ 4,9 млрд.

Численні шторми, які атакували південне узбережжя США в квітні і травні, коштували страховим компаніям $ 7,3 млрд. і $ 6,7 млрд. відповідно.

Загальні втрати галузі у зв'язку із землетрусами досягли цього року $ 47 млрд. - це рекорд за всю історію.

"На жаль, рівень страхування від природних катастроф, як і раніше залишається досить низьким, навіть у розвинених країнах з високою сейсмічною небезпекою, таких як Японія, - відзначає головний економіст компанії Курт Карл. - Люди втрачають своїх близьких, суспільство стикається з величезними фінансовими втратами, які покриваються корпораціями, гуманітарних організаціями, урядом, а, в кінцевому рахунку, платниками податків ".

За матеріалами: Forinsurer.com
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини