Українські страховики продали полісів добровільного медстрахування на 785 млн. грн.    (28.12.2011)

За підсумками 9 місяців 2011 року на ринку добровільного медичного страхування страхові компанії Україні зібрали 785 млн. грн. Це на третину більше, ніж за аналогічний період 2010-го.

Обсяг страхових платежів по добровільному медичному страхуванню (ДМС) в Україну в січні-вересні 2011 року склав 785 млн. грн., Що на 31% перевищує цей показник за аналогічний період 2010-го. Про це повідомив заступник голови ради Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Олександр Залєтов.

Як повідомляє прес-служба ЛСОУ з посиланням на його слова, кількість застрахованих по цьому виду страхування за дев'ять місяців збільшилася на 19% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склало 975 тис. чол.

При цьому заступник голови ради ЛСОУ уточнив, що на 10% цього року зросла середня ціна поліса ДМС - до 805 грн. Це пов'язано як з подорожчанням медикаментів і медичних послуг, так і з високою збитковістю соціального страхування для страхових компаній.

"За дев'ять місяців 2011 року страховики сплатили лікування своїх клієнтів на суму 533 млн. грн. (На 16% більше, ніж за дев'ять місяців 2010 року). Крім того, врегульовано понад 1,2 млн. звернень застрахованих, що перевищує торішній результат на 18% ", - сказав заступник голови ради ЛСОУ.

Як зазначив Залєтов, зазначені результати свідчать про необхідність впровадження в країні багатоканального фінансування медицини. При цьому підвищити ефективність використання ресурсів, на його думку, можливе тільки після впровадження ринкової концепції обов'язкового медстрахування, а також розширення ДМС, використовуючи досвід провідних країн світу.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини