Обов'язкове страхування відповідальності власників небезпечних об'єктів не забезпечить підвищення безпеки на підприємствах    (30.12.2011)

Введення обов'язкового страхування відповідальності власників небезпечних об'єктів (СПО) в Росії навряд чи автоматично забезпечить істотне підвищення рівня безпеки на підприємствах, заявив начальник управління забезпечення наглядової діяльності МНС Росії Олександр Лукашевич.
Дуже смішно ... Думати що застрахувавши об'єкт - наприклад завод це знизить ризик катастрофи, теж саме що застрахувавши життя подарувати собі безсмертя!
Поглиблений аналіз ситуації показав, що малим і середнім підприємствам вигідніше просто заплатити премію за договором страхування відповідальності, ніж витратити куди більш значні кошти на модернізацію небезпечного виробництва та введення додаткових систем безпеки. Хто б сумнівався ... Ще більшою мірою це відноситься до великих підприємств.
Зі свого боку директор з розвитку страхування Національного союзу страховиків відповідальності Світлана Гусар заявила, що перешкоджатиме формуванню безвідповідального ставлення до страхування ОПО, яке дозволяє полегшити обов'язок щодо дотримання правил безпеки, покликаний закон.
Він передбачає можливість пред'явлення регресної вимоги до винуватця аварії, якщо вона сталася через фактори, які вже служили причиною винесення припису наглядових органів, але не були усунені підприємством. (Право регресної вимоги до страхувальника викликає багато протестів з боку підприємств).
У свою чергу в ході обговорення проблем ОПО представник експертного співтовариства зазначив, що в даний час в Україні діє близько 300 профільних експертних організацій. Проте до цих пір вони виносили укладення з інших питань. Зокрема, експерти констатували умови пуску підприємства. Їм не ставилася в обов'язок оцінка можливих наслідків настання аварії на небезпечному об'єкті.

За матеріалами: forINSURER.com
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини