Затонулий в Італії лайнер "Коста Конкордія" був застрахований Assicurazioni Generali і AON    (18.01.2012)

Страхові вимоги у зв'язку з катастрофою круїзного лайнера Коста Конкордія біля берегів Італії будуть досить значними і складуть не менше 10 млн євро, вважають експерти перестрахувальної компанії Hannover Re.

Як передає ІНТЕРФАКС-АФІ з посиланням на MarketWatch, оцінка компанії збігається з думкою інших перестраховиків, включаючи Munich Re.

Страховикам доведеться розглядати вимоги про відшкодування шкоди самому судну і більш ніж 4 тис. пасажирів, включаючи витрати на порятунок людей, заявляють представники Hannover Re.

Збитки власника лайнера "Коста Конкордія", включаючи збиток судну і компенсації пасажирам, перевищать 1,5 млрд євро.

За даними італійських ЗМІ, основним страховиком виступила італійська Assicurazioni Generali SpA, а також брокер AON Corp., Які страхують морські судна Carnival.

Нагадаємо, круїзний лайнер Costa Concordia, що належить компанії Carnival Plc, на борту якого перебували понад 4,2 тис. осіб, у тому числі 111 російських громадян, у ніч на 14 січня сів на мілину поблизу острова Джильи біля узбережжя італійській області Тоскана, після чого затонув. Число загиблих складає як мінімум 6 чоловік, все ще ведуться пошуки низки пасажирів.

За матеріалами: forINSURER.com
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини