Виплати по європротоколу складуть до 25 тис. грн    (18.01.2012)

В Україну нарешті затвердили максимальний розмір відшкодування, яке страхова компанія може виплатити учаснику ДТП при оформленні без ДАІ.

За даними ЛІГА: ЗАКОН, на період з дня набрання чинності розпорядження і до 31 грудня 2012 року розмір виплат складе 10 000 гривень, а з 1 січня 2013 року - 25 000 гривень. Ці суми встановлені розпорядженням № 698 Держфінпослуг.

Нагадаємо, згідно з пунктом 33.2 статті 33 Закону Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів оформляти ДТП без участі ДАІ можна у випадку, якщо немає травмованих або загиблих, а водії застраховані і не мають розбіжностей щодо обставин події.

Як повідомлялося, обов'язковою умовою є також відсутність у водіїв ознак алкогольного, наркотичного, іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Нагадаємо, використовувати європротокол почали з вересня, коли вступив в силу ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ДТП і виплати страхового відшкодування.

За матеріалами: АВТО bigmir) net
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини