У центрі Ріо-де-Жанейро впали дві багатоповерхових будівлі    (26.01.2012)

У центрі Ріо-де-Жанейро, за уточненими даними, обвалилися як мінімум два багатоповерхових будинки, повідомляє Reuters з посиланням на бразильські ЗМІ.
Крім 20-поверхової будівлі (за іншими даними - 18-поверхової), впав і розташований поруч з ним 10-поверховий будинок. У свою чергу, ряд ЗМІ повідомляє, що між цими будинками розташовувалася чотириповерхова будівля, яка також зруйнована.
Мер Ріо-де-Жанейро Едуарду Паеш (Eduardo Paes), який прибув на місце події, повідомив журналістам, що з-під уламків будівель врятовано чотири людини. Раніше співробітники екстрених служб міста в інтерв'ю ЗМІ заявляли, що в будинках заблоковані 11 осіб, серед яких, за їхніми словами, є загиблі і поранені.
Обвалення будинків, розташованих недалеко від площі Сінеландіа (Cinelandia) в центрі Ріо-де-Жанейро, сталося в середу, 25 січня ввечері. У постраждалих будівлях розташовувалися офіси, в тому числі відділення банків та представництво нафтової компанії Petrograd.
За неофіційною версією, причиною обвалення будинків стало порушення техніки безпеки при проведенні ремонтно-будівельних робіт. У той же час очевидці події розповіли, що перед обваленням чули вибух. Влада Ріо-де-Жанейро і правоохоронні органи поки не озвучили ніяких версій події.
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини