Поліс КАСКО у великих містах Україна має кожен 5-й автовласники - дослідження GfK Ukraine    (27.01.2012)

Кількість жителів великих міст України, які мають поліс КАСКО, в листопаді 2011 року зросло у порівнянні з квітнем того ж року на 7 п.п. і досягло 21%. Збільшилася також частка тих, хто планує купити або пролонгувати договір КАСКО (29% серед усіх опитаних).

Про це свідчать результати чергової хвилі регулярного дослідження ринку страхових послуг компанії GfK Ukraine.

Ці зміни можна пояснити активізацією вітчизняного автомобільного ринку. За даними AUTO-consulting, в 2011 році в Україну було продано на 33% більше нових легкових автомобілів, ніж у 2010 році.

Крім того, зросли наміри користуватися послугою накопичувального страхування життя. Якщо в квітні таке бажання висловили 9% опитаних, то восени їх було вже 14%.

Найважливішими факторами, що впливають на вибір респондентами тієї чи іншої страхової компанії, залишаються репутація страховика на ринку і оперативне врегулювання при настанні страхового випадку.

- «Привабливість страховика пов'язана з рівнем знання його бренду, тому для поліпшення репутації компанії слід працювати над тим, щоб зробити свій бренд більш відомим», - коментує керівник відділу фінансових досліджень GfK Ukraine Дмитро Яблоновський. - «А для цього, ми рекомендуємо використовувати відгуки лояльних клієнтів, оскільки референтні групи (експерти на форумах, знайомі, родичі, колеги) є одними з найпоширеніших джерел отримання інформації при виборі страхової компанії серед респондентів».

Однак не варто забувати і про тарифи та асортименті страхових послуг, адже, за даними дослідження, саме ці чинники в першу чергу впливають на ухвалення рішення про зміну страхової компанії.

За матеріалами forINSURER.com
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини