Техогляд 2012: перший випадок шахрайства    (01.02.2012)

З 1 січня 2012 року набув чинності новий закон про проведення технічного огляду. Не минуло й місяця, як зафіксовано перший випадок великого шахрайства.
Найбільший оператор ТО, який отримав акредитацію Російського союзу автостраховиків - ЗАТ «Техогляд» на ділі сам виявився страховою компанією, яка видає поліса ОСАЦВ і талон на додачу без проведення процедури огляду, повідомляє «Российская газета». На папері ця компанія має пункти проходження ТО в більшості регіонів країни.
«Ринок необхідно захистити від відвертих шахраїв і операторів, вважає голова громадської організації автомобілістів« Свобода вибору »В'ячеслав Лисаков. - Зараз страховики тільки по паперах проводять акредитацію ПТО - не можуть перевірити навіть наявність у них обладнання ».
Незабаром талон і зовсім можуть скасувати, тому що всі відомості про діагностику автомобіля заносяться в єдину електронну базу даних, доступ до якої отримають техпункти, автострахувальники і ГИБДД.

За матеріалами: antigai.org
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини