Європейським страховикам загрожує відхід капіталу - експерти    (03.02.2012)

Страхові компанії зіткнуться з труднощами в 2012 році через догляду великого капіталу з Євросоюзу

Європейським страховикам доведеться приймати складні стратегічні рішення в умовах догляду капіталу з єврозони. Такі дані опублікував Ernst & Молоді в огляді страхової галузі.

Рейтингове агентство пояснює такі перспективи волатильністю ринку, а також погіршенням платоспроможності споживачів і інвесторів, потреби та очікування яких швидко змінюються. "До стрімким змінам найбільші компанії Європи поки не готові", - йдеться в аналізі.

"Економічна ситуація в Європі створює значні ризики для страховиків і може призвести до тривалої стагнації ринку, - відзначає Андреас Фрейлінг, партнер Ernst & Young -. Фінансовий дисбаланс, викликаний суверенним боргом слабких європейських країн, негативно позначається на багатьох європейських страховиків і перестраховиків".

До недавнього часу рейтингові агентства були впевнені в надійності капіталу в довгостроковому періоді у більшості страховиків. "Тим не менше, відсутність стратегії виходу з кризи в єврозоні, а також списання суверенного боргу, рецесія і низькі процентні ставки на страховому ринку можуть спонукати рейтингові агентства переглянути оцінки страхових компаній", - додав Андреас Фрейлінг.

Ernst & Молодий визначив п'ять основних напрямків розвитку страховиків в 2012 році для того, щоб вони залишалися конкурентоспроможними:

- Швидке реагування компанії на зміни на ринку;
- Перетворення фінансових операцій;
- Посилення роботи з ризиками, особливо у виявленні нових і прихованих ризиків;
- Актуалізація пропозиції для мінливого споживчого ринку;
- Поліпшення каналів продажів.

Ernst & Молодий прогнозує зростання продажів страхових полісів через інтернет. Також агентство очікує появи нормативних змін в банківському страхуванні. "Страхові компанії і їх дистриб'юторські мережі повинні будуть підлаштуватися під нові умови", - говориться в доповіді агентства.

За матеріалами: «Дело»
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини