Кожен п'ятий український автовласник щороку купує поліс КАСКО    (07.12.2011)

Вартість поліса КАСКО з оптимальним покриттям може коливатися від 4,5% до 8% ринкової вартості автомобіля залежно від його марки і терміну експлуатації
В Україну договори добровільного автострахування щорічно оформляє 15-20% власників транспортних засобів.
В останні 5 років, за словами експертів, число автовласників, щорічно одержують договір добровільного автострахування, збільшується. «Приріст страхового ринку по КАСКО в Україну становить близько 20-25% на рік, але все ж відсоток застрахованих залишається досить низьким через стан автомобільного парку, здебільшого складається з машин з терміном експлуатації більше 10 років. Українці найчастіше страхують автомобілі до 5-6-річного віку. Справа в тому, що транспортний засіб старше 7 років беруть на страхування тільки з урахуванням зносу. А такий тариф вже істотно б'є по кишені.
В основному КАСКО оформляють власники машин, взятих в кредит або куплених за великі гроші. У страховому захисті потребують також і новачки з невеликим стажем водіння.
Вартість поліса добровільного автострахування залежить також від обраної франшизи (частина збитку, яка не покривається), від стажу і віку можливих водіїв, території використання, країни виробництва транспортного засобу і місця його нічного зберігання.
Найдешевший поліс КАСКО для нової машини вартістю 100 тис. грн. можна купити і за одну тисячу гривень, якщо обмежити договір всілякими винятками: встановити ліміт виплат за порушення ПДР, вписати осіб, допущених до керування, зберігати авто в нічний час тільки в гаражі, а розмір франшизи визначити на рівні 20-30%.
Тільки от доцільність такої страховки для власника транспортного засобу, за словами експертів, викликає запитання. Подібний договір - це скоріше дотримання формальностей, ніж страховий захист.
Вартість же поліса КАСКО з оптимальним покриттям може коливатися від 4,5% до 8% ринкової вартості автомобіля залежно від його марки і терміну експлуатації. Така страховка включає в себе франшизу на рівні 0,5% за всіма ризиками і нульову франшизу на скляні деталі та елементи освітлення, покриває знос запчастин, вузлів і агрегатів, що підлягають заміні, допускає до управління будь-яких осіб на законних підставах, не має обмежень по ПДР та зберігання транспортного засобу. При укладанні договору добровільного автострахування фахівці рекомендують звернути увагу на формулювання страхових ризиків - вони повинні бути гранично ясні. «Важливо на етапі ознайомлення з документом виявити пункти, які можуть мати невизначену або подвійну трактування.
Так, підпалив транспортного засобу, за словами експертів, повинен входити в стандартний набір ризиків по повному КАСКО і кваліфікуватися як протиправні дії третіх осіб (ПДТО). Стандартним договором автострахування також повинні покриватися «стихійні лиха»: град, повінь, злива, затоплення, останнє з яких може бути викликано також ПДТО - зіштовхнули транспортний засіб у воду чи внаслідок дорожньо-транспортної пригоди - злетів з дороги в річку.
Повне КАСКО передбачає також страхові відшкодування у разі пошкодження транспортного засобу від падіння предметів, а також викрадення.
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини