Лише за два дні столична ДАІ зафіксувала 107 порушень Правил дорожнього руху водіями, які здійснюють перевезення пасажирів    (07.02.2012)

  З метою профілактики аварійності на пасажирському транспорті в Києві, а також посилення контролю за безпекою пасажирських перевезень, співробітники столичної ДАІ  нещодавно здійснили відповідні перевірки.

   Лише за минулі вихідні було задокументовано 107 порушень ПДР водіями пасажирського автотранспорту, про що складено адміністративні протоколи.
   За перевищення встановленої швидкості руху до відповідальності притягнуто 19 водіїв. Задокументовано також один факт керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.    Зафіксовано кілька випадків, коли водії керували маршрутками, технічний стан яких не відповідав встановленим нормам, ще двоє водіїв  сіли за кермо та виїхали на маршрути не маючи при собі відповідних документів.   
   За порушення правил зупинки та стоянки складено 31 адмінпротокол. До того ж, автоперевізники  допустили  шість порушень правил зупинки під час здійснення посадки  пасажирів. Ще троє водіїв чомусь не користувалися зовнішніми світловими приладами в темну пору доби. А це теж серйозне порушення.  Також зафіксовані порушення правил проїзду перехресть та правил проїзду пішохідних переходів.
 
 
Прес-служба Управління
ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби
ДАІ м. Києва)
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини