Страхові виплати за втрату міжпланетної станції "Фобос-Грунт" складуть 1,5 млрд. руб.    (08.02.2012)

 "Роскосмос" має намір отримати страхову виплату в розмірі 1,5 млрд руб за втрату міжпланетної станції "Фобос-Грунт".

"Дуже багато говориться про 5 млрд рублів, але сам корабель коштує 1,5 млрд. Він застрахований, і ми їх (страхові виплати) отримаємо", - сказав глава Роскосмосу Володимир Поповкін в ефірі радіостанції "Ехо Москви", - передає "Фінмаркет" .

Апарат "Фобос-Грунт" був запущений з Байконуру в ніч на 9 листопада 2011 року. Після відділення від ракети-носія "Зеніт" на апараті не включилися двигуни, які повинні були вивести його на високу опорну орбіту, щоб звідти він міг стартувати на Марс. Проте в результаті нештатної ситуації, коли не відбулося розрахункового спрацювання маршової рухової установки перелітного модуля, міжпланетна станція не змогла покинути околиці Землі, залишившись на низькій навколоземній орбіті.

В результаті 15 січня 2012 не згоріли в щільних шарах атмосфери фрагменти космічного апарату "Фобос-Грунт" впали в акваторії Тихого океану.

За словами керівника Федерального космічного агентства Володимира Поповкіна апарат був запущений без проходження всіх випробувань, так як доробляти апарат вже не було ні часу, ні коштів.

Вартість всього проекту, включаючи вартість апарату, склала близько 5 млрд рублів.

За матеріалами: forINSURER.com
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини