ТОП 10 страхових випадків в турстрахування    (10.02.2012)

1. Один пенсіонер, що відправився на круїз по Біскайській затоці, був явно не готовий до морської хвороби. Перехилившись через поручні, щоб дати свободу блювотного рефлексу, дідок несподівано втратив свої вставні зуби. Страхова компанія заплатила за нові.

2. Подружжю, яка вирушила в турпохід по лісах Уельсу, крупно не повезло. На їх намет, яка стояла у відритому полі, приземлився десантник з авіабази, що розташована зовсім неподалік. Палатка була повністю знищена, але страхова компанія відмовилася відшкодовувати збитки, пославшись на те, що їх конкретна страховка не покривала нещасні випадки.

3. Уявіть собі - ви збираєтеся на гірськолижний курорт. Купуєте собі нові наворочені лижі. Приїжджаєте на місце - а снігу немає. Саме це і трапилося з одним невдалим джентльменом, який зажадав від страхової компанії відшкодувати йому повну ціну нових лиж, які так і не зміг випробувати в справі. Але все, що він отримав - відмова на фірмовому бланку компанії.

4. Британська парочка вирішила одружитися на пляжі на березі океану в екзотичній країні. Але іскра від багаття потрапила на білосніжне плаття і через секунду наречена вже була охоплена полум'ям. Наречений блискавично схопив свою благовірну і кинув її в океан. Після повернення на батьківщину, їм вдалося отримати повну вартість весільного вбрання, так як вони заздалегідь потурбувалися і купили спеціальну страховку для молодят.

5. Інша романтична парочка вирушила до Парижа (куди ж ще), де вони потрапили в буквальному сенсі в блощичник. Дві доби закоханих голубків кусали різного роду кровоссальні гади, після чого ті вирішили просто повернутися на батьківщину, де і спалили весь одяг, щоб новообретенним «друзі» не отримали прописки в їхньому будинку. Проте розжалобити страхову компанію на новий гардероб так і не вдалося - всі вимоги про відшкодування шкоди були відхилені.

6. Компанія Директ Лайн отримала повідомлення від туристів, які повернулися з Маврикія. У їх багажі виявлена ​​пропажа. Були вкрадені ... два кокоса. Враховуючи, що ціна тропічного горіха в супермаркеті - трохи більше одного долара за штуку, туристи швидше за все пішли на принцип. Але й агенти виявилися впертими. Вони відіслали копію договору, де дрібним шрифтом було написано, що «покупець страховки сам покриває перші $ 50 доларів збитку».

7. Чи є відпочинок з дітьми - відпочинком, це ще питання. Ці маленькі монстри завжди сповнені енергії, і в голову їм приходять вельми оригінальні ідеї. Наприклад, а чому б не закопати татову відеокамеру в піску, а потім відкопати. Чи буде вона після цього працювати чи ні - це питання «квітам життя» або не приходить взагалі, або приходить пізніше (у вигляді тата з ременем). Як би там не було, сім'ї з Корнуела пощастило. Видать у страховиків теж бувають діти, і вони виписали чек на $ 1200 на новий камкордер.

8. Повернемося на палубу круїзного лайнера, що так популярні у європейських пенсіонерів. Спілкування старих-розбійників було перервано різким поривом вітру, який зірвав парик з одного з них. Штучні волосся дісталися акулам, а страховій компанії прохання відшкодувати збиток. Що й було зроблено без зайвої тяганини.

9. Британський мачо так задивився на гречанку в бікіні, що й не помітив як вп'ялися, ні, не в стовп, але щось схоже - в автобусну зупинку. З переломом носа він відправився в госпіталь, а рахунки відправив страховикам.

10. Я не знав, що на Гібралтарі - багато мавп. Втім, це типова помилка туристів. В одного з них віддалено споріднене нам істота відібрало фотоапарат і змилися з видобутком. Молодий чоловік був так убитий цією подією, зажадав не тільки гроші за камеру, а й за зіпсований відпочинок. За фотик гроші він отримав, а в іншому йому порадили звернутися до борців за права людини.
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини