«Дівчина з татуюванням дракона» за версією страхових компаній - самий високоризиковий фільмів 2011 року    (15.02.2012)

Ведучий страховик голлівудських фільмів Fireman's Fund визнав трилер «Дівчина з татуюванням дракона» самої високоризикової кінокартиною 2011 року.


Стрічка заснована на однойменному бестселері Стіга Ларссона. Головні ролі - хакера Лісбет Саландер і журналіста Мікаеля Блумквіста, які намагаються разом розкрити таємницю минулого, виконують зірки Голлівуду Руні Мара і Деніел Крейг.

«Дівчина з татуюванням дракона» містить ряд ризикових елементів, наприклад, їзда на мотоциклі, катання на скейтборді, сцени бійок і тортур, а також зйомки в різних країнах, що підвищило сукупний ризик фільму », - каже Лорен Байлі віце-президент Fireman's Fund, відповідає за страхування індустрії розваг. При прийнятті на страхування фільмів «Fireman's Fund» тісно співпрацює з кіностудіями для управління ризиками і відповідальністю, а також забезпечення безпеки всіх учасників, зберігаючи при цьому художній задум режисера.

Деякі екшн-сцени, включаючи ключовий фрагмент книги з їздою на мотоциклі, довелося змінити з міркувань безпеки. «Частиною моєї функції як консультанта по ризиках є робота з кіностудіями з аналізу екшн-сцен і трюків, забезпечення заходів безпеки на майданчику, збереження акторів і знімальної групи», - відзначає Пол Хоулхаус, консультант з ризиків індустрії розваг компанії «Fireman's Fund».

Зйомки фільму проходили у Швеції, Швейцарії та Великобританії, що представляло додаткові труднощі, включаючи спорудження майданчиків, транспортування знімального обладнання та реквізиту, а також ймовірність хвороби на території іноземної держави.

«Призупинення зйомок може обійтися в мільйони доларів, якщо виконавець ролі отримує травму і не може продовжувати роботу. Це може коштувати до 250 тисяч доларів на день у разі крупнобюджетного фільму », - заявляє Венді Діас, директор з андеррайтингу ризиків індустрії розваг компанії« Fireman's Fund ».

Fireman's Fund страхує 80% всієї кінопродукції США: від незалежних фільмів до блокбастерів. Компанія пропонує наступні види страхування для забезпечення захисту кіностудій від різноманітних ризиків і покриття їх відповідальності перед акторами, знімальною групою і щодо виробничого процесу.

За матеріалами: forINSURER.com
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини