Попит на КАСКО в Україну в 2012 році може скоротитися на 25%    (15.02.2012)

 Українські страховики очікують скорочення попиту на КАСКО в 2012 році. За їхніми прогнозами, такі зміни викликані насамперед зменшенням продажів нових автомобілів і зменшенням їх частки покупки в кредит.

 
У 2012 році будуть три основні тенденції впливу на рівень продажів КАСКО.
 
Перша, це введення акцизу на ввезення автомобілів, що може привести до падіння їх продажів.
 
Другою причиною називають спад інтересу до покупки автомобіля в кредит. Якщо в 2011 році в кредит продавалися близько 20%, то в 2012-му частка буде не вище 15%.
 
Сьогодні змінилося ставлення до покупки автомобіля в порівнянні з докризовим періодом: Якщо раніше люди купували автомобіль як засіб поліпшення якості життя, то тепер покупка розглядається як інвестиція.
 
Третя причина - зменшення вже існуючого портфеля. Кредити на автомобілі, які купували до кризи в 2007-2008 роки, вже виплачені, а бажаючих оформляти страховку після виплати кредиту не так багато.
 
За 2009-2010 роки обсяг продажів автомобілів по відношенню до 2008 року скоротився практично в 4 рази. Нових автомобілів стає менше, і обсяг страхування (обсяг роботи для страхових компаній) стає менше.
 
У кількісному вимірі наскільки зменшиться інтерес до КАСКО, до єдиної думки оператори ринку не прийшли. Падіння цього року складе 5-10%, а то і 7-25%.
 
Не всі фахівці дають негативний прогноз на 2012 рік. Якщо буде така ж динаміка продажів нових автомобілів, тоді продажу КАСКО впасти не повинні.
 
Рівень продажів КАСКО не тільки зможе утримати позиції, але навіть зросте. 2012 рік буде першим успішним для ринку КАСКО страхування після кризи 2008 року. Цього року ринок повинен показати позитивну динаміку зростання і перевищити 2011 рік на 10-15%.
 
При цьому, незважаючи на різні прогнози за кількістю продажів, фахівці зійшлися на думці, що вартість каско залишиться незмінною. На сьогоднішній день немає жодних економічних причин для зростання ціни по КАСКО, яка обумовлена ​​не попитом, а частотою настання страхових випадків, вартістю запчастин і послуг СТО. Поки ці фактори не зміняться, ціна на страховий продукт зрости не повинна.
 
За матеріалами: Газета "ДЕЛО"
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини