Виплати по страховці зросли на 1 тис.грн.    (16.02.2012)

Середній розмір виплати по страховці ОСАГО в лютому 2009 р. склав 7,7 тис.грн, що на 1 тис.грн. більше, ніж у лютому 2008 року.

Про це повідомили в Моторно-транспортному (страховому) Бюро.

Всього за лютий 2009 р. страховики отримали 6570 заяв на виплату відшкодувань, з яких задоволено 5218 заяв. Клієнти отримали за страховками 40 млн.грн.

Крім того, значно зросли виплати з фонду захисту потерпілих - за три місяці цього року було виплачено 7,075 млн.грн. 86% цих виплат отримали незастраховані водії.

За даними МТСБУ на осінь минулого року, на сьогоднішній день тільки 40% автовласників в Україну мають поліси обов'язкового страхування власників наземних транспортних засобів, а 60% автовласників залишаються не застрахованими.

За матеріалами: Дело
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини