Автомобільний асистанс - "заспокійливе" для автолюбителя    (17.02.2012)

Новачок-автолюбитель, сідаючи за кермо свого першого авто, мріє щоб ні поломка, ні ДТП, ні надто працьовиті інспектори ДАІ не завадили його першим крокам в статусі водія. Тим часом, його досвідчений «колега» бажає звести до мінімуму неприємності на дорогах, наприклад, шанси ночувати в глухому селі з пробитим колесом. При цьому обидва наших героя не проти злегка поліхачить, та так, щоб без зайвих думок про можливі наслідки ...


завтрашньому дні поспішають оператори набирає у нас популярність послуги автомобільний асистанс, покликаної позбавити українців від зайвих нервів з приводу виклику автомобільного евакуатора, фахівців техдопомоги, суперечок з вищезазначеними даішниками та інших незручностей на дорозі. Причому, як показує практика, наші співвітчизники частіше потребують не стільки підтримки, скільки у своєчасному і слушну пораду. В буквальному сенсі: «А поговорити? ..»

В цілому ж автомобільний асистанс - поняття широке і включає багато різних послуг. Насамперед це допомога в складних ситуаціях - технічна допомога, евакуація, термінова консультація, виклик екстрених служб, сприяння в переговорах з ДАІ та учасниками ДТП. Також - організаційна допомога, наприклад, бронювання готелю або запис на СТО. Крім того, юридичний супровід в подальших розглядах. До того ж - елементарна інформаційно-довідкова підтримка.

Скористатися послугою автомобільного асистансу в Україну можна трьома способами. Перший - через «закритий клуб», присвячений улюбленому автобренди на базі офіційного дилера. Другий - страхова компанія, яка доповнює асистансом автостраховку. І третій - спеціалізована компанія, що пропонує програми автомобільного асистансу незалежно від марки автомобіля або страховки.

У перших двох випадках служба асистансу, маючи постійне джерело клієнтів, думає про споживача тільки в момент продажу. Саму ж послугу - евакуацію, консультацію, техдопомогу, надають підрядники, які працюють відразу на кілька фронтів і не завжди встигають задовольнити кожного клієнта. Звідси - збайдужілих гаряча лінія, яка не бере трубку, багатогодинне очікування допомоги і неминучі витрати на вирішення проблеми «вручну».

Що ж, незадоволений попит породжує пропозицію, а тому останнім часом в Україні набирає обертів незалежний асистанс, представники якого намагаються надати найбільш широкий спектр послуг, забезпечити краще покриття і продемонструвати швидкість реакції незалежно від марки автомобіля або страховки. Серед програм незалежного асистансу варто виділити «Допомога в дорозі» від Гарант Ассистанс, «Сервісну карту» від компанії ТРАСА, автоклуб «Юніверсал» і програму «Автокарта» від компанії Український автомобільний асистанс.

Україна повільно, але впевнено наздоганяє Росію і сусідні європейські країни за кількістю пропозиції в сфері автомобільного асистансу. І поки ринок продовжує розвиватися, першочергове завдання його учасників - відповідати заявленим якостям, розширювати і покращувати спектр послуг, а також формувати асистанською культуру шляхом інформування споживача.


За матеріалами: Фінансовий навігатор TRISTAR.com.ua
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини