У партії влади хочуть посилити умови роботи страховиків    (09.12.2011)

Комітет ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики закінчив роботу над новою версією законопроекту про страхування, і найближчим часом вона буде внесена до парламенту. У профільному комітеті Верховної Ради спільно з представниками об'єднань страховиків вже підготували нову редакцію законопроекту про страхування, і найближчим часом вона буде внесена до парламенту. Про це заявив глава підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг Комітету ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Андрій Пінчук. Депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, Пінчук відзначив, що новий закон розроблений у зв'язку з «необхідністю адаптувати законодавство України у сфері страхування до законодавства Європейського Союзу». Зокрема, депутат пропонує новим законом посилити контроль за дотриманням страховиками вимог щодо обеспечениюплатежеспособности та фінансової стійкості, в цілому удосконалити моніторинг діяльності страховиків, і налагодити процедури державного регулювання у сфері страхового посередництва. «Сфера страхування в Україні переживає не найкращі часи і потребує кардинальних змін, щоб повернути довіру споживачів до страхування. А це можливо лише з удосконаленням законодавчої бази, розвитком представницької мережі страхових компаній », - заявив Пінчук. За даними нардепа, нова редакція закону враховує базові рекомендації Директиви Європейського парламенту і Ради Європи і «вирішує ряд актуальних питань страхового ринку України». За словами депутата, введення європейських стандартів за класифікацією ризиків у страхуванні передбачає також удосконалення порядку ліцензування страховиків, підвищення вимог до формування статутного капіталу, впровадження міжнародних норм корпоративного управління і пруденційного нагляду, підвищення захисту страхувальників та розвиток довгострокового страхування життя. Зараз законопроект спрямований в профільні міністерства і відомства для отримання їх офіційної позиції і найближчим часом буде внесений на розгляд Верховної Ради.
 
ДОВІДКА:
 
У 2010 році валові страхові платежі склали в Україну 22,6 млрд. грн. Це на 10,7% більше, ніж у 2009 році. При цьому в 2010 році страхові компанії виплатили клієнтам на 9,4% менше, ніж у 2009 - 6,1 млрд. грн. На одного жителя Україна в 2010 році припадало 494,2 грн. валових страхових платежів і 27 грн.валових страхових виплат. За розміром страхових платежів на душу населення серед країн Східної Європи Україні істотно відстає - зокрема, в 20 разів від Словенії, в 11 разів від Чехії і в 9 разів від Польщі.
 
По матеріалам: «Дело»
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини