Автори поправок в закон про техогляд відкликали їх для подальшої доробки    (20.02.2012)

Автори законопроекту з поправками до закону про техогляд (ТО) - голова комітету Держдуми РФ з фінансового ринку Наталія Бурикіна і перший заступник голови цього комітету Владислав Резник 17 лютого відкликали законопроект після низки обговорень з представниками депутатського корпусу, повідомили агентству «Інтерфакс-АФІ» в думському комітеті.

Як заявив агентству В.Резнік, «дана тема зачіпає інтереси всіх автовласників Росії, тому всі прийняті рішення повинні бути ретельно зважені і продумані».
У комітеті відзначили, що автори законопроекту із змінами в закон про ТО мають намір допрацювати документ і після цього внести його повторно на розгляд Держдуми РФ.
Заклопотаність роботою нового порядку техогляду висловили представники органів державної влади, уряду РФ і професійної спільноти. «Перший місяць роботи закону показав, що чинний порядок вимагає певних уточнень, при розробці яких необхідно врахувати інтереси всіх учасників процесу», - наголошується в повідомленні думського комітету з посиланням на В.Резніка.
Питання реалізації закону вимагають більш уважного аналізу та обліку позиції професійного співтовариства, держорганів, наголошується в повідомленні.
Законопроект з поправками в закон про техогляд був внесений до Держдумою 14 лютого 2012 року. Він викликав гострі обговорення з боку представників зацікавлених сторін, в тому числі автовласників.
На думку головного аналітика "Інтерфакс-ЦЕА» Анжели Долгополовій, робота над поправками до закону про техогляд, швидше за все, піде ударними темпами: схвильоване співтовариство автовласників має в короткі терміни отримати чіткі орієнтири щодо лінії своєї поведінки - своїх прав і обов'язків, системи контролю за дотриманням термінів проходження ТО та контролю на дорогах за технічним станом транспортних засобів - учасників дорожнього руху. Також водії хотіли б розуміти, як надалі будуть пов'язані терміни проведення ТО та укладення договору ОСАГО.

За матеріалами: Інтерфакс
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини