Названі збиткові для страховиків автомобілі    (22.02.2012)

Статистика чотирьох страхових компаній показала, що найбільш збитковими автомобілями є Daewoo і Chevrolet. Низьку збитковість показали автомобілі преміум-класу, вартістю вище 100 тис. євро - BMW, Mercedes, Jaguar.


В цілому ж по ринку тенденція свідчить, що найбільше страхових виплат проходить по транспорту з найнижчого цінового діапазону.

Так, компанії PZU-страхування, ТАС і «Оранта» назвали марки Daewoo і Chevrolet як найбільш невигідних клієнтів. Причиною цього є висока популярність автомобілів цих виробників і велика кількість настання страхових випадків.

При цьому в компанії «УНІКА» абсолютно протилежні дані. Daewoo і Chevrolet знаходяться в категорії найменш збиткових. Правда, серед найменш прибуткових все той же низький ціновий сегмент - автомобілі китайського виробництва. Причинами цього називають низьку якість збірки, якість металу і зварних з'єднань.

«В результаті не дуже серйозної аварії« китайці »отримують значні пошкодження аж до конструктивної загибелі. При цьому вартість ремонтних робіт і запасних частин на сьогодні для китайських машин не набагато нижче, ніж на аналогічні транспортні засоби німецького або японського виробництва », - говорить Олександр Кирилюк, начальник департаменту страхування на транспорті СК« УНІКА ».

Страховики відзначають, що японські спортивні автомобілі Mitsubishi і Subaru також входять до числа найбільш збиткових. Причина - агресивний стиль водіння їх власників.

Замикають п'ятірку "лідерів" по збитковості популярні автомобілі середнього цінового сегмента - Toyota і Volkswagen.

Низьку збитковість показали автомобілі преміум-класу, вартістю вище 100 тис. євро (BMW, Mercedes, Jaguar). За словами представників компаній, основними причинами низької збитковості більш акуратне ставлення інших учасників руху по відношенню до дорогого автомобіля.

Другою причиною вони називають те, що власники автомобілів преміум-класу частіше користуються послугами професійних водіїв, що знижує ймовірність потрапляння в ДТП.

За матеріалами: Газета "Дело"
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини