Страховики підрахували, що в рік українці розбиваються в ДТП на 5 млрд дол    (23.02.2012)

Про це в ході прес-конференції повідомив президент моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) Володимир Романишин.

"В Україні відбувається майже 200 тис. ДТП щорічно, 26 тис. з яких з тілесними ушкодженнями. У 2011 р. в аваріях загинуло близько 5 тис. чоловік і травмовано близько 40 тис. осіб. Середній вік потерпілих людей в ДТП близько 30 років. експерти оцінюють збитки, завдані народному господарству Україні щорічно в більш, ніж $ 5 млрд. ", - повідомив Романишин.
За словами глави асоціації безпеки дорожнього руху Михайла Берліна, 80% ДТП відбувається з вини людини: "50% - з вини людини, 30% - чоловік і дорога. І того 80% відбуваються з вини людини".
Крім того, Берлін додав, що з щорічних 200 тис. ДТП, що відбуваються в Україну, в 30% випадків це перевищення швидкості, 20% - водій в алкогольному сп'янінні і 10% - виїзд на зустрічну смугу.
Нагадаємо, міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков 1 лютого повідомив, що в Україну в 2011 р. на транспорті сталося на 2,7% менше транспортних пригод, ніж в 2010 р.

За матеріалами: РБК-Україна
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини