Страховики назвали найнебезпечніший день для водіїв    (23.02.2012)

Експерти страхової компанії Allianz України визначили, коли водіям варто бути особливо пильними.
 
Згідно оброблених даних, найнебезпечнішим днем тижня для автомобілістів в 2011 році була середа, на яку припадало 20,5% страхових випадків.
 
За даними страховиків, на другому місці виявився четвер з часткою 16,1%. Понеділок, що має в народі славу "дня важкого", зайняв всього лише третє місце, а вівторок - четверте, з показниками 15,8% і 15,3% відповідно.
 
Серед будніх днів самої безаварійної стала п'ятницю -14,9% випадків, а найменшу кількість ДТП відбувалося у вихідні дні: суботу (9,1%) і неділю (8,3%), з'ясували страховики.
 
"У 2011 році за нашими даними найменш напруженими виявилися п'ятниці і вихідні. Однак це зовсім не означає, що водій може розслабитися в ці дні, або навпаки, не повинен виїжджати з дому по середах", - вважає директор департаменту врегулювання збитків СК Allianz України Анатолій Климюк.
 
За матеріалами: Корреспондент.net
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини