Страхування дітей    (24.02.2012)

Страхування дітей

Що нам може бути ближче дітей? ... Тільки власні діти Чого хочуть дбайливі батьки? Щоб їхні діти росли здоровими, радісними, мали все для щасливого дитинства, а головне отримали хорошу освіту, щоб бути успішними в житті. Страховики пропонують немало програм, розрахованих на дітей.

Вони не тільки забезпечать якісну медичну допомогу, але і дозволять мінімізувати витрати на лікування дитини у разі травми або нещасного випадку, допоможуть накопичити кошти на навчання в найпрестижніших вузах. Особливості програм страхування дітей За даними страховиків, останнім часом зростає попит на поліси добровільного медичного страхування для дітей. Найбільш затребувані програми для новонароджених, і це зрозуміло. Немовлята більше всього потребують медичного догляду й контролю, а обслуговування в районних поліклініках ще далеко від ідеалу.

Одних батьків бентежать черги, інших - кваліфікація районних педіатрів, третіх обурює відсутність необхідних для немовляти фахівців. Всі ці проблеми може вирішити стандартний поліс добровільного медичного страхування для дітей до одного року. Його пропонують практично всі страховики, що працюють по ДМС.

Правда, такі поліси вважаються найдорожчими. Вартість медичного страхування дітей залежить від бажання і фінансових можливостей страхувальника. Застрахувати дитину можна комплексно, а можна оформити окремий поліс - на стоматологічну допомогу, на вакцинацію, на послуги лікаря-педіатра і т.п.

Корінним чином вплине на ціну рівень «прикріпленого» медустанови-тут ​​страховик запропонує Вам декілька варіантів. Ще одна складова - термін дії договору, мінімальна тривалість - один рік (іноді тільки на час канікул), максимальна - «до кінця дитинства», тобто до 16-ти або 18 років з моменту підписання угоди.

Нарешті, вартість визначає і стан здоров'я дитини, тому перед укладанням договору батьки повинні заповнити медичну анкету. У стандартний поліс крім спостереження в поліклініці у лікаря-педіатра входять, як правило, послуги «швидкої допомоги», виклик лікаря додому і стоматологія. За бажанням батьків в програму можуть бути включені послуги особистого лікаря, цілодобовий зв'язок з якими здійснюється по мобільному телефону, лікування в стаціонарі. На дому можуть проводитися консультації лікарів-спеціалістів, забір матеріалу для лабораторних аналізів, діагностичні дослідження на портативній апаратурі і т.д. Кожна з додаткових послуг додасть до вартості поліса ще декілька сот доларів. Проте все більше батьків вважають за краще витратити гроші на медичну страховку для малюка. Значно меншою популярністю користуються поліси страхування дітей від нещасного випадку. Хоча від травм і нещасть діти не огороджені ні в школі, ні в дитячому таборі, ні в спортивній секції.

Причому такий поліс не дуже дорогий, а оформити його можна як на кілька років, так і на короткий термін - на літо, коли дитина їде на дачу або в табір, і навіть на місяць. Від нещасного випадку страхова сума визначається за згодою страхувальника та страховика. Втім, вона не є константою і піддається перегляду.

Договір може діяти круглий рік, 24 години на добу, але існують і сезонні поліси-тільки на час навчання або канікул. У полісі від нещасного випадку встановлено розмір «франшизи», тобто суми, з якої починаються грошові компенсації. При оформленні медичної страховки для дітей, які вирушають за кордон, страховику необхідно повідомити стан здоров'я дитини, країну і час перебування. Найменші туристи (дошкільнята) входять до групи підвищеного ризику, тому за них батькам потрібно заплатити більше, ніж, скажімо, за старшокласника.

Про полісах накопичувального страхування життя для дитини замислюються поки теж небагато. За даними страховиків, останнім часом стали користуватися попитом програми, пов'язані з накопиченням грошей на навчання дитини у вузі.

←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини