Екстремальний випадок в туристичному страхуванні    (28.02.2012)

Вартість екстремальної страховки обійдеться не багатьом дорожче, ніж стандартної такий як Крим Судак температура моря +27. А от імовірність того, що турист травмується на снігових схилах набагато більше. Вибираючи страхову компанію для оформлення «активного» поліса, будьте обережні: занадто дешева страховка говорить про беззмістовності обіцянок, а дорога - про бажання залучити багатих клієнтів. І все ж страхуватися треба. В європейських країнах лікування переломів - дороге задоволення, що починається, як мінімум, з 500 доларів. Ясна річ, страхова компанія, оплачуючи переломи кожного горе-лижника, влетить у копієчку.


Любителі відпочивати активно повинні розуміти, що базова страховка не завжди допоможе. Екстремальні види спорту: дайвінг, катання на лижах чи сноуборді - завжди несуть у собі ризик. Існують спеціалізовані поліси, що передбачають ряд додаткових послуг: страхування від неможливості здійснити подорож, (наприклад, травма перед самим виїздом або під час перельоту), страхування багажу при поїздках (від повної або часткової втрати багажу), страхування від втрати документів і офіційних претензій третіх осіб. Існують також вузькоспеціалізовані поліси: страхування інвентарю спортсмена. Часто вартість спеціальних полісів дорожче в два-три рази стандартних. Нещасний випадок може трапитися з кожним, тому страхуватися обов'язково. Ви самі можете вибрати максимальну суму відшкодування - від однієї до 30 000 доларів. Сума виплати в разі травми залежить від ступеня її тяжкості. Сума розраховується за спеціальним страховим таблиць, які враховують тяжкість травми, її наслідки для стану здоров'я в цілому, втрату працездатності, настання інвалідності та інших. При тимчасовій втраті працездатності застрахований має право розраховувати на виплату, в середньому, 0,2-0,5% від страхової суми щодня. Але зазвичай це не більше 50% страхової суми.

При настанні інвалідності I групи внаслідок активного відпочинку СК виплачує близько 90% страхової суми. При інвалідності II групи застрахований може отримати 70-80% страхової суми, III групи - 50% від страхової суми. У разі смерті застрахованої спадкоємцю виплачується 100 відсотків страхової суми.
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини