Страхування йде в мережу - дослідження    (29.02.2012)

Дві третини клієнтів страхових компаній мають намір в майбутньому самостійно вести пошук найбільш відповідних варіантів страхування за рахунок онлайн-ресурсів. Очікується, що популярність порівняльних сайтів зросте в два рази, а блогів - в три.

У два рази зросте популярність онлайн-ресурсів при виборі поліса страхування життя і пенсійного страхування в майбутньому. Про це йдеться в Міжнародному дослідженні думок клієнтів страхових компаній, опублікованого «Ернст енд Янг". У дослідженні взяли участь 24 тис. людина з 23 країн Північної та Південної Америки, Азії та Океанії, а також Європи.

Експерти стверджують, що близько 70% опитаних клієнтів страхових компаній в майбутньому мають намір самостійно вести пошук найбільш відповідного варіанту страхування життя і пенсійного страхування. У той час як на сьогоднішній день лише третина опитаних уклала поточний договір страхування саме в результаті подібного пошуку.

"Клієнти традиційно користувалися радою третіх осіб, включаючи членів сім'ї та особистих фінансових консультантів, однак результати дослідження свідчать про глобальну тенденцію в напрямку більш широкої опори на онлайн-ресурси як джерело незалежної думки», - говорить Шон Кроуфорд, керівник глобальної практики «Ернст енд Янг "з надання послуг компаніям страхового сектора.

В Україну також простежується тенденція відходу в мережу. "Зростаючі вимоги клієнтів диктують необхідність шукати нові підходи до просування страхових послуг, у тому числі за допомогою онлайн-технологій», - вважає Юлія Студинський, партнер компанії "Ернст енд Янг", керівник групи з надання послуг фінансовим установам в Україну. Вона також прогнозує поступове освоєння вітчизняними страховиками інтернет-продажів.

Як повідомляло "Дело", страховики в секторі життя зібрали на 30% премій більше, ніж у 2010-му. Життя-страхування є привабливим для іноземного капіталу, показуючи темп зростання частки присутності компаній з неукраїнськими інвестиціями в 40%.

За матеріалами: «Дело»
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини