ДАІ відбиратиме автомобілі у квартирних боржників    (03.03.2012)

Даішники зможуть заарештовувати автомобілі громадян, у яких є великі борги за компослуги, повідомив заступник начальника управління ЖКГ Ігор Гурський, пишуть Комментарии.

«Відповідно до законодавства можливо накласти арешт на автомобіль. Співробітники Державтоінспекції мають право зупинити транспортний засіб і якщо у власника авто є заборгованість за комунальні послуги, то на даний автомобіль буде накладено арешт до повного погашення боргу. Транспортний засіб в даний час перебувати на штрафмайданчику », - розповів Гурський.

За його словами, арешт будуть накладати і на квартири боржників. Гурський підкреслив, що така практика в Луганську вже є. При цьому він підкреслив, що не платять в основному забезпечені люди.

За інформацією управління ЖКГ, більше 98% пенсіонерів платять за комунальні послуги в повному обсязі. «Ті ж, у кого є гідний дохід і цілком в змозі сплатити рахунки, просто не хочуть цього робити. Коли ж справа доходить до суду або арешту майна, ці громадяни погашають тисячні борги протягом дня. Це говорить про те, що кошти є, тільки немає бажання виконувати свої зобов'язання перед енергопостачальними компаніями », - вважає Гурський.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Донецьку комунальники отримали дозвіл на злом дверей квартир, власники яких мають великі комунальні борги і не допускають для конфіскації майна держвиконавців.

За матеріалами: Коментарі.
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини