МНС прогнозує зростання природних і техногенних катастроф в Україну в 2012 році    (05.03.2012)

Найбільший ризик виникнення надзвичайних сітауцій природного характеру, за даними МНС, - у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Чернівецькій областях та Криму.

Як пишуть "Известия", Міністерство надзвичайних ситуацій України очікує в березні 4-8 надзвичайних ситуацій природного характеру та 14-18 - техногенного.

Зокрема, у березні висока ймовірність зсувів, у Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях та Криму.

Так само можливі зсуви у водосховищах Дніпровського каскаду та міських агломерацій Дніпропетровської, Донецької, Київської Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської областей, Києва та Севастополя.

У березні існує ймовірність підтоплення в південних і центральних областях.

У березні поточного року висока ймовірність виникнення небезпечних інфекційних захворювань, особливо сальмонельозу, гострих кишкових інфекцій, ГРВІ. За статистикою, найбільший ризик їх виникнення в Дніпропетровській, Київській, Львівській, Луганській, Одеській областях та Криму.

Навесні зменшиться кількість надзвичайних ситуацій через пожежі і вибуху, а також внаслідок аварій на електроенергетичних системах. Правда, збільшиться кількість ДТП та аварій в системах життєзабезпечення.

У територіальному відношенні особливо високі ризики виникнення НС техногенного характеру у березні очікуються в Донецькій області, Луганській, Львівській, Одеській та Рівненській областях.

В цілому ж аналіз статистичних даних, як підкреслює МНС, показує, що протягом 1997-2011 років кількість НС у березні фіксується практично на рівні показників лютого, навіть на 1,5% менше. У лютому 2012 року в МНС чекали 5-11 НС природного характеру та 9-14 - техногенного.

За матеріалами: forINSURER.com
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини