Янукович підписав закон про особливості страхування сільгосппродукції з державною підтримкою    (06.03.2012)

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 4391-VI "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою", повідомляє прес-служба глави держави.


Нагадаємо, Верховна Рада Україна прийняла зазначений закон з пропозиціями Президента 9 лютого 2012 "За" відповідний законопроект проголосували 266 народних депутата, з мінімально необхідних 226.

Закон регулює відносини у сфері страхування сільськогосподарської продукції, яка здійснюється з державною фінансовою підтримкою, з метою захисту майнових інтересів сільськогосподарських товаровиробників.

Відповідно до закону, суб'єктами відносин страхування сільськогосподарської продукції з державною фінансовою підтримкою визначені страхувальники, страховики, їх об'єднання, а також державні органи та органи місцевого самоврядування. А державне регулювання у сфері страхування сільськогосподарської продукції будуть здійснювати Кабінет міністрів України, а так само національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Право страхувати сільськогосподарську продукцію мають сільськогосподарські товаровиробники, які здійснюють свою діяльність на території Україні.

Граничні розміри, структура, порядок застосування страхових тарифів за видами майна, що підлягає страхуванню, і по регіонах Україні встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну аграрну політику, на підставі актуарних розрахунків спільно з Аграрним страховим пулом.

Порядок та умови надання державної підтримки шляхом здешевлення страхових платежів (премій), затверджується Кабміном за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну аграрну політику.

За метеріалів: РБК
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини