«ІНГО Україна» чотирнадцятий рік поспіль буде надавати страховий захист співробітникам ВАТ «Дніпроспецсталь»    (12.03.2012)

АСК «ІНГО Україна» продовжила багаторічну співпрацю з ВАТ «Дніпроспецсталь», провідним підприємством України та одним з лідерів спеціальної металургії країн СНД, пролонгувавши договір добровільного медичного страхування в чотирнадцятий раз.


8000 співробітників підприємства і членів їх сімей застраховано на рік.
За умовами договору ДМС передбачено страхове покриття, що включає надання амбулаторно-поліклінічної допомоги, екстрену та планову стаціонарну допомогу, невідкладну та швидку медичну допомогу, виклик лікаря, стоматологічну допомогу і оплату медикаментів.

«Завдяки тривалій співпраці з ВАТ« Дніпроспецсталь »наша компанія розробляє та надає співробітникам підприємства програми по ДМС, які максимально враховують потреби в медичному забезпеченні не тільки самих співробітників, але і потреби членів їх сімей, включаючи новонароджених», - прокоментував Олександр Поваляєв, директор філії АСК «ІНГО Україна» в Запоріжжі.

Довідка про компанію:
Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має двадцятирічний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи лідируючі позиції за сумами виплат страхових відшкодувань, Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.
Член Міжнародної страхової групи «ІНГО», дочірня компанія ВСАТ «Ингосстрах». 25 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Представлена ​​26 філіями та понад 100 офісами для обслуговування клієнтів по всій території країни. Більше 500 співробітників Компанії працюють для Клієнтів у всіх регіонах Україні.
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини