Європейські страховики списали свої вкладення в грецькі цінні папери    (13.03.2012)

Європейські страховики вже частково списали вартість своїх інвестицій в очікуванні обміну грецького боргу і зможуть впоратися з подальшими збитками по грецьких паперів.


Як відзначають експерти Fitch, передає "Фінмаркет", політика європейських страховиків у плані списань в основному є обгрунтованою: вони вже списали свої вкладення в грецькі папери відповідно зі зниженням вартості цих активів.

В даний час вартість грецьких паперів на балансах європейських страховиків становить 20-25% від їхньої історичної ціни. У зв'язку з цим своп грецького боргу навряд чи спричинить за собою нові збитки страхових компаній, відзначають в Fitch.

З того моменту, як почався боргова криза в єврозоні, страховики поступово зменшували обсяг ризикованих активів на своїх балансах. Тому ми впевнені, що страховий сектор Європи в цілому зможе впоратися зі списанням грецького боргу навіть у випадку дефолту і подальших списань по цих паперах.

Учасники ринку прогнозують, що втрати власників грецьких паперів складуть порядку 74%, і Fitch знизило рейтинг Греції до рівня «обмежений дефолт. Агентство уважно відстежує залежність страховиків від периферійних країн єврозони і можемо зробити рейтингові дії у випадку, якщо ця залежність виявиться вище рівня, який ми вважаємо обгрунтованим для їх рейтингової категорії.

За матеріалами: forINSURER.com
 
←До списку новин


Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини