Життя

Страхування життя - це вид особистого страхування, який передбачає обов'язок страховика здійснити виплату згідно договору страхування при настанні смерті в період дії договору або дожиття застрахованої особи до закінчення договору, а також при настанні нещасного випадку або захворювання.

Страхування життя є надійним інструментом примноження коштів і перетворення ймовірних ризиків у вигідне положення для страхувальника і, що не менш важливо, для всієї його родини.

Види страхування життя:

 • Накопичувальні програми;
 • Ризикові програми;
 • Додаткові програми.

Накопичувальне страхування - заплановане накопичення коштів до певного терміну і одночасно захист страхувальника на випадок смерті.

Додатково може бути вибраний варіант захисту на випадок інвалідності: страхова компанія бере на себе оплату внесків за страхувальника аж до зняття інвалідності або до закінчення дії договору.

Ризикове страхування - програма захисно-фінансового регулювання на випадок хвороби застрахованої особи або настання нещасного випадку, які могли б спричинити за собою смерть, втрату працездатності, госпіталізацію або оперативне втручання.

Ризикове страхування життя в АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ» - це гарантія компенсації фінансових втрат Застрахованим особам (у разі постійної або тимчасової втрати працездатності внаслідок нещасного випадку / хвороби) або виплати законним спадкоємцям (у разі смерті Застрахованої внаслідок нещасного випадку та хвороби).

Метою даного виду страхування є захист майнових інтересів, пов'язаних з нанесенням шкоди життю та здоров'ю Застрахованої особи внаслідок нещасних випадків / хвороби.

Вигодонабувач

Вигодонабувачем за ризиковою Програмою страхування життя може бути безпосередньо саме Застрахована особа або юридична особа чи фізична особа, призначена Застрахованою особою на підставі Розпорядження про призначення Вигодонабувача.

Страховими ризиками по цій Програмі можуть бути:

 • смерть в результаті нещасного випадку / хвороби
 • постійна повна або часткова втрата працездатності (інвалідність 1-2 групи) в результаті нещасного випадку / хвороби
 • постійна часткова втрата працездатності (інвалідність 3 групи) в результаті нещасного випадку
 • тілесні ушкодження в результаті нещасного випадку
 • критичні захворювання

При настанні зазначених страхових випадків, а саме: при отриманні травми, настанні інвалідності, діагностуванні критичного захворювання або смерті Застрахованої особи в результаті нещасного випадку / хвороби, АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ» виплачує Застрахованій особі страхову суму.Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини