українська
Страхування авто
Страхові послуги «ІНГО»
Зелена карта
Green card
Страхування авто для виїзду за кордон. Оформлюйте онлайн за 5 хвилин!
Отримати консультацію фахівця
Зв’яжіться з нами за номером телефону, або залиште заявку. Ми зв'яжемося з вами.
Оплата карткою без % або в зручний для вас спосіб
Оплатіть онлайн
Закордонний паспорт, ІПН, Марка, модель, рік випуску, ВІН-номер
Заповніть форму
Електронний поліс на E-mail за 5 хвилин
Отримайте договір
Як оформити поліс
Система «Зелена картка» універсальна для всіх європейських країн, але в кожній діють власні національні закони. Якщо правила дорожнього руху Європи переважно стандартизовані, то місцеві закони країни можуть відрізнятися. Тому для вашої безпеки радимо дотримуватися наступних рекомендацій:
Якщо в ДТП є постраждалі, в першу чергу надайте їм необхідну первинну допомогу та зверніться до медиків.
1
Викликайте поліцію та не залишайте місце пригоди до її прибуття. Якщо учасниками ДТП є лише 2 транспортних засоби, обидва водія згодні з обставинами пригоди, немає постраждалих людей, а пошкодження автомобілів незначні, поліцію можна не викликати, а ДТП оформити за допомогою Європротоколу. Не зрушувати автомобілі до моменту фіксації.
2
Сфотографувати місце пригоди, пошкодження всіх транспортних засобів та іншого майна, включивши дані геолокації на смартфоні або зробивши відеозапис з місця ДТП.
3
Занотувати персональні дані інших учасників ДТП, а саме: П.І.Б. водія, його водійського посвідчення, контактний телефон, назву страхової компанії та номер полісу, ПІБ свідків та їхні контактні дані.
4
Не підписувати жодних документів, зміст яких вам незрозумілий. Якщо цього не уникнути, зазначте на документі українською мовою, що не розумієте змісту документу та мови, якою він складений.
5
Сфотографуйте всі документи, які були оформлені на місці ДТП (довідка поліції, Європротокол, тощо).
6
a) Якщо на вашу думку ви є потерпілим, наполягайте, щоб винуватець ДТП надав вам копію свого договору страхування (або інформацію про нього) та повідомив свого страховика про подію з місця ДТП по телефону.
b) Щоб не стати жертвою шахраїв, не надавайте нікому, окрім працівників поліції, копії вашого договору міжнародного страхування «Зелена картка».
Якщо на вашу думку, ви є винуватцем ДТП, надайте поліції або іншому учасникові пригоди свій 2-й екземпляр полісу «Зелена картка».
7
Незалежно від того хто є винуватцем ДТП, у найкоротший термін повідомте про ДТП страхову компанію, з якою Ви уклали договір міжнародного страхування «Зелена картка», будь-якими засобами, погодженими із страховиком.
8

Поліс "Зелена карта" можна купити тільки на автомобіль з українською реєстрацією.

При оформленні страхувальником буде одна людина, але за бажанням можна вказати кілька водіїв. Дія "Зеленої карти" поширюється на всіх водіїв на законних підставах, навіть якщо вони не вказані в полісі.

Міжнародний сертифікат "Зелена карта" необхідний, якщо Ви хочете відвідати на своєму автомобілі держави, що входять в систему страхування "Зелена карта" (практично вся Європа, а також ряд країн Африки та Азії). Контроль за наявністю даного поліса при виїзді за межі нашої країни покладено на Державний комітет у справах охорони державного кордону України. При проходженні контролю на кордоні обов'язково потрібно мати "грінкарту" на термін перебування за кордоном.

Важливо оформляти поліс з "запасом", оскільки при виїзді потрібно так само мати діючий поліс Зелена карта.
Інформація
01.01.2022
01.01.2022
01.01.2022
Можливі наслідки при відсутності поліса "Зелена карта":
  • Великий штраф, який залежить від країни перебування і може бути від 1 тис. Євро і вище.
  • Затримка на кордоні до з'ясування обставин і покупка місцевого аналога автоцивілки, ціна якого значно вище за Зелену карту в Україні.
  • Ризик виявитися водієві в "чорному списку". Це може привести до тимчасової заборони в'їзду в країни Шенгенської угоди.
У разі якщо дії поліса "Зелена карта" скоро закінчується, а повертатися в Україну ще не плануєте, потрібно звернутися в страхову компанію для продовження поліса. Продовжити поліс можна тільки до дати закінчення діючої "Зеленої карти", щоб не було перерви. У такій ситуації оригінал поліса відправляємо поштою за кордон страхувальнику, оскільки без чинного поліса чекає штраф на кордоні.
У разі втрати поліса за кордоном потрібно звернутися в страхову компанію для отримання дубліката поліса. Оригінал поліса так само потрібно відправляти страхувальнику поштою за кордоном для проходження контролю без штрафу.

"Зелена карта" гарантує покриття витрат, що виникли в разі нанесення автовласником шкоди здоров'ю або майну третіх осіб. Збитки потерпілим компенсуються страховою компанією винного водія, а врегулюванням страхових випадків займається Моторне Бюро країни перебування.

Витрати на ремонт автомобіля та / або відновлення здоров'я людей оплачуються в розмірах, встановлених законодавством держави, в якому відбулося ДТП. Умови страхування, форма сертифіката і поліса, страхові тарифи з цього виду затверджені Моторним (Транспортним) Страховим Бюро України і є єдиними для всіх вітчизняних страхових компаній.
Період дії договору: поліс страхування зелена карта можна оформити від 15 днів до 12 місяців.
Вартість страхового поліса залежить від таких факторів:
  • періоду страхування;
  • території дії поліса;
  • типу транспортного засобу (легковий автомобіль, вантажний, автобус, причіп, мотоцикл).
Страхування здійснюється згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 р № 1961 Постанови Кабінету Міністрів України №5 від 06.01.2005г. «Про затвердження розмірів страхових платежів за договорами міжнародного обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», на підставі і відповідно до ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серії АБ, №123658 від 19.01.2005 року.
© Інго. Всі права захищено
м. Київ, 04210
проспект Героїв Сталінграда, буд. 8, корп. 5
Тел.: +38 (097) 180 88 88
E-mail: office@ingo.kiev.ua
Review Widget