Новини

Перспективи для страхових компаній на Євро 2012

Чемпіонат Європи з футболу розпочнеться в Україні 8 червня 2012р. Це велике дійство не тільки для футбольних уболівальників, а й для країни в цілому.

Комісія УЄФА встановила досить жорсткі вимоги щодо проведення заходу. Ведеться масове облаштування стадіонів та інфраструктури. Зараз йдуть роботи з завершення стадіону у Львові «Арена-Львів», місткістю на 34 915 чоловік.

Природним чином, проведення UEFA EURO 2012 ™ Poland-Ukraine, стане часом можливостей, не тільки для будівельних організацій, але і для страхових компаній.

Тільки офіційно на вимогу УЄФА, в Києві необхідно підготувати 7 300 номерів, 5 575 в Донецьку, 2 765 у Харкові, і у Львові - 2 545. Про іншу масу уболівальників можна тільки здогадуватися, адже бажаючих підтримати улюблений футбольний клуб буде чимало.

Великі страхові компанії будуть не проти взяти на себе пасажирські перевезення з боку офіційного страховика Чемпіонату.

Для страховиків це буде хорошим досвідом і можливістю робити свій сервіс ще кращим.

Крім того, самі стадіони також повинні бути застраховані і європейські громадяни. Європейці звикли страхуватися. Зокрема, це буде страхування іноземців від нещасного випадку, ну і звичайно ж стандартна медична страховка.

Як зазначила спеціаліст зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Укриана» Вікторія Шишківська, ціна страховки від нещасного випадку на період проведення Євро 2012 (з 8 червня по 1 липня), складе 5,28 грн. А 30-ти денна медична страховка для іноземця на території Україні, обійдеться в 130,00 грн. Покривається оплата і організація екстреної медичної допомоги, амбулаторна і стоматологічна медична допомога, оплата медикаментів.

Нагадаємо, жеребкування пройшла і Польща. Футбольні матчі пройдуть у Варшаві, Гданську, Познані та Вроцлаві. У зв'язку з цим, прогнозується попит на страхування з медицини при поїздках до Польщі. Швидше за все, це будуть масові замовлення туристичних полісів від туркомпаній - партнерів страховиків.

Офіціальних страховиків Євро 2012 обирати будуть шляхом тендера. Предметами страхування футбольного турніру, будуть:

  • Відповідальність організаторів футбольного матчу перед третіми особами;
  • Майно стадіону (починаючи з трибун і закінчуючи яскраво-зеленим газоном);
  • Самі футболісти (медичне страхування, страхування від нещасного випадку).


Але в ще ненаступившому Євро 2012, вже маса плюсів на стадії підготування. Якщо є будівельно-монтажні роботи, є і будівельно-монтажні ризики, а значить страховим компаніям є що робити.