Новини

Страховка шлюбу на випадок розлучення

Америка завжди йде на кілька десятків кроків вперед, уми країни вигадують і втілюють в життя нові ідеї.

Саме в Америці вперше почали страхувати шлюб на випадок розлучення. Звучить трохи безглуздо, але якщо розібратися, для більшості людей - розлучення є небажаним фактом у житті, в якійсь мірі - це наш страх.

Вибираючи раз і назавжди чоловіка (дружину), люди впевнені, чи хочуть бути впевненими, що це на все життя, до самої глибокої старості і як говориться у весільних клятвах - «поки смерть не розлучить». Але в 70% розлучає не смерть, а більш прозаїчні речі, такі як побут, нестерпні, примхливі характери, неприйняття один одного як особистостей, нездоровий егоїзм і егоцентризм.

Як результат - принизлива дільба майна, виведення графіка відвідуваності дитини, аліменти .... Одним словом, зовсім не те, чого чекають від шлюбу.

Першим хто перейнявся таким життєвим негараздом - один із співробітників компанії SafeGuard Marketing Management, Inc в США Джон Логан, який і сам колись пережив неприємне розлучення. Він вирішив допомогти людям убезпечити свій шлюборозлучний процес.

Програма полягає в придбанні певної кількості «одиниць», від цього і залежатиме сума страхового покриття.

Стандартно, термін страховки розраховується на 48 місяців (4 роки), іноді Клієнти бажають скоротити до 3 років. За статистикою, саме в ці два періоди шлюбу люди зважуються подати на розлучення.

Як ми вже говорили, покриття складається з «одиниць», базово 1250 $ кожна з автоматичним збільшенням $ 250 за одиницю на рік.

Максимально можна придбати 200 одиниць, при цьому щомісячний внесок в страхову, становитиме близько 3 200 $ в місяць. Маючи такий поліс, страхова компанія при розлученні виплачує Вам 250 000 $. Відмінний старт для нового життя, яке можна почати з сліпучого турне по світу або купівлею білосніжної яхти.

Менеджери, які запропонували таку програму страхування, пояснюють, що і виплату отримати буде дуже просто, достатньо лише надіслати копію рішення суду на «Претензії Direct Access" в Сенді, штат Юта.

Що ще цікаво, програму страхування розлучення можна оформити на свою дитину. Адже насправді, найбільше від процесу розлучення страждають саме діти. Природно, гроші не вбережуть моральний стрес малюка, але, принаймні, дитина не відчує матеріальних нестатків.

На сайті страхової компанії SafeGuard Marketing Management, Inc, розміщені шаблони Договору страхування розлучення, калькулятор для прорахунку вартості.

У калькуляторі є безліч питань, відповівши на які, Ви отримуєте розрахунок вартості програми страхування. Питання створені психологами та іншими фахівцями галузі соціології. Відповідаючи на питання, Ви створюєте картину ризиків, які при несприятливому збігу обставин можуть погіршити гармонію у відносинах. Ось деякі з питань: вік вступу в шлюб, матеріальне становище кожного з подружжя, статус, наявність громадянського шлюбу до офіційного, наявність дітей від попереднього шлюбу, знаки зодіаку.

Хто знає, можливо програма страхування розлучення, не така вже й безглузда, адже людство прагне підкорити свої страхи і обмежити себе від подій, що викликають депресії.