Новини

Справжній лижник - застрахований!

Плануєте Новий Рік відсвяткувати на одному з гірськолижних курортів України?

Це хороший вибір, але, як і будь-який інший вид активного відпочинку, катання на лижах може травмувати. Це певний ризик, з яким людина, що обрала для себе даний вид дозвілля - погоджується.

На сьогоднішній день, в Україні є вибір гірськолижних трас на будь-який смак, навіть смак гурмана буде задоволений.

Гірськолижне катання активно почало розвиватися в Україні порівняно недавно, але за такий короткий проміжок часу, з'явилися улюблені місця лижників: Буковель, Драгобрат, Славське, Тисовець, Ізки, Подобовець, Пилипець.

Зимовий відпочинок в Єгипті або Туреччині - банально, люди знову бажають зимової казки.

Той факт, що лижний відпочинок є досить небезпечним відпочинком і щорічно стає причиною частих звернень до медпунктів, мало кого зупиняє. Травмуються як новачки так і «бувалі», причому, другі за статистикою частіше.

У разі гірськолижного відпочинку, страховка повинна йти в комплект з лижами, без неї, Ви не застраховані від додаткових витрат і без того на недешевому відпочинку.

1. Скільки коштує страховка для гірськолижного порту?

Почнемо по порядку, для туризму по Україні, в нашій компанії існує певний тариф: 3,00 гривні за добу. Страховка покриває екстрену стаціонарну та амбулаторну допомогу, витрати, пов'язані з різким погіршенням здоров'я, екстрену евакуацію.

Але, для страхування гірськолижного спорту, існує спеціальна програма «Snow policy». У програму страхування «Snow policy» включені ризики, які можуть статися під час спуску з траси на лижах. Страхова сума складає 10 000 гривень. При цьому, ось який розподіл страхової суми:
1 000 гривень на страхування від нещасного випадку, у тому числі травми і пошкодження що сталися під час катання;
2 000 гривень на реабілітацію наслідків нещасного випадку, в кращих клініках України, включаючи необхідні медикаменти;
Як зазначила спеціаліст зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Укриана» Вікторія Шишковська, страховка за програмою «Snow policy», буде дорожче звичайної, і для того щоб не переплачувати, рекомендуємо оформляти «Snow policy» на певний термін.

Наприклад, Ви плануєте відпочинок на 13 днів, з них 5 днів виділяється на гірськолижний спорт. Вигідніше для Вашої кишені буде, якщо Ви оформите на 8 днів стандартну страховку (3 гривні за добу), а на решту 5 днів - «Snow policy».

2. Як буде виглядати поліс з програмою «Snow policy»?

Так виглядає поліс туристичного страхування в межах України. У примітках, будуть прописуватися дати катання на лижах і програма «Snow policy».

3. Скільки за часом займає процедура оформлення такого поліса?

Не більше 5 - 10 хвилин. Поліс туризму по Україні виписується вручну.

4. Які потрібні документи для оформлення страховки?

Дані громадянського паспорта, ідентифікаційний номер.

5. Наскільки значущим є вибір страхової компанії за таким видом страхування?

Настільки, наскільки і Ваше бажання мати своєчасну допомогу на відпочинку.

2021-06-09 00:37