Новини

Найсильніші світу асистансу

Купуючи туристичне медичне страхування, далеко не кожен знає, що допомогу за кордоном буде надавати не сама страхова компанія, а партнерська.

 

Як же тоді довіритися страховій компанії, не знаючи, хто буде курирувати власне здоров'я в іншій країні?!

 

Все просто, необхідно орієнтуватися в асистуючих компаніях також добре, як і в страхових. Для цього пропонуємо Вам короткий огляд найбільш популярних і надійних асистуючих компаній.

 

Однією з найвідоміших асистуючих компаній є бренд «Europ Assistance», який впродовж 39 років бездоганно виконує свої обов'язки по всьому світу.

 

У групі «Europ Assistance» працюють фахівці з кожної окремої категорії. Якщо у Вас туристичне страхування, будьте впевнені - з Вами буде спілкуватися лікар-координатор, якщо ж випадок пов'язаний з авто - не сумнівайтеся, людина по той бік телефонного дроту буде знати про автомобілі ВСЕ. Компанія працює 365 днів у році впродовж 24 годин на добу. З нашого досвіду співпраці з даною компанією, скарг не помічалося.

 

Відносно перерозподілу сфер роботи «Europ Assistance», картина наступна: подорожі - 44,9%, авто - 44,9%, ДМС - 8,6%, лікування за кордоном - 8,6%, інше - 2,4%.

Другий гігант серед асистуючих компаній - «CORIS». Міжнародна холдингова компанія «CORIS» встигла зарекомендувати себе як група професіоналів, виконуючих роботу на 5 +.

Відділення «CORIS» знаходяться в 40 країнах світу, при цьому є прямі провайдери практично в кожній точці світу. Гасло компанії - не залишити Клієнта один на один зі своїми проблемами, в якій би точці Землі він не знаходився.

 

Судячи з відгуків людей, компанія совісно слідує своєму гаслу.

 

Третя, але нічим не гірша в наданні якісних послуг асистансу - «Mondial Assistance».

 

Хоч компанія не так широко відома в Україні, як «Europ Assistance» або «CORIS», але її надійність незаперечна. Компанія накопичувала досвід з 1950 року, а в 2007 чотири французькі компанії - Mondial Assistance, France Secours, Elvia і SSC - об'єдналися в Mondial Assistance.

 

Офіси компанії є на всіх 5-ти континентах, в 28 різних країнах.

 

Не тільки ворога потрібно знати в обличчя, але і помічника. Тому вирушаючи у подорож, переконайтеся, з якою асистуючою компанією співпрацює страховик, це не менш важливо, ніж вибір самої страховки.