Квитки куплені, упаковані валізи, улюблений кіт на тиждень вже відданий сусідам. Залишилось придбати страховий поліс!
Для виїзду до країни Шенгенського покриття, страховий медичний поліс обов'язковий для отримання візи.
До членів угоди «про свободу перетину» кордонів у 1997 році приєдналися Італія і Греція, потім Австрія, а з 25 березня 2001 року ще п'ять країн: Данія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія та Швеція.
Сьогодні, шенгенські візи оформляються в наступні країни: Австрію, Бельгію, Угорщину, Німеччину, Грецію, Данію, Ісландію, Іспанію, Італію, Литву, Латвію, Люксембург, Мальту, Нідерланди, Норвегію, Польщу, Португалію, Словаччину, Словенію, Фінляндію, Францію , Чехію, Швецію, Швейцарію, Естонію. Усі країни Шенгенської зони, за винятком Норвегії, Ісландії та Швейцарії є членами Євросоюзу.
Плануючи свій відпочинок в одній з цих країн, Вам необхідно буде отримати шенгенську візу. Для цього потрібен наступний пакет рекомендованих документів:
У багатьох Посольствах вимагають оформляти медичну Страховку з коридором в 15 днів. Наприклад, якщо Ви збираєтеся їхати на 10 днів, в полісі має вказуватися 25 днів перебування. Зазвичай, ці дні розмежовуються на дні фактичного перебування, і на запасні дні.
Оформляючи поліс туристичного медичного страхування, при собі Ви повинні мати:
Всі ці дані можна принести в страхову компанію у вигляді копій, наявність оригіналів документів необов'язкова.
У нашій компанії, поліс оформляється протягом 5-10 хвилин. Разом з полісом, менеджер видає Вам спеціальний конверт, у ньому міститься додаток з загальною інформацією по страховці, форма заяви на страхове відшкодування. На страховому полісі і конверті прописуються контактні номери цілодобового Сервісного центру.
Вид туристичного медичного полісу.
Вид конверта.
Яку захист Ви купуєте, отримуючи такий поліс?
Не рекомендуємо Вам купувати страховки виключно «для візи», вони дійсно нічим Вам не допоможуть при різкому погіршенні здоров'я. Такі страховки відкрито пропонуються в компаніях, або менеджери замовчують, і продають без докорів сумління, не обумовлюючи мінімальну функціональність поліса. Але, в останньому випадку є один фактор, за яким можна визначити «укомплектованість» страхового захисту - це ціна, а точніше - дешевизна.
Якщо йти шляхом логіки, в 50 гривень медична страховка до Швеції на півмісяця не оцінюється! У такому випадку, є сенс задуматися, на яку допомогу варто чекати, витративши на страховку менше вартості однієї пачки знеболюючого в середньостатистичній аптеці Європи!?