Новини

Покупка Б/У автомобіля

Якщо гарний, вабливий, блискучий автомобіль за склом вітрини автосалону поки недоступний, не страшно, завжди є і буде вторинний ринок.

«Не такий страшний чорт, як його малюють»

З рук дійсно можна купити дуже навіть пристойний автомобіль, і якість не підведе, і ціна демократична. Будь-який продавець любить здоровий торг. Але у виборі ненового авто, потрібно трохи вправності.

Почну з самого неприємного - підстави. Все що стосується шахрайства, на терені продажів б / у автомобілів тільки процвітає. Всі козирі в руках «ділків».

1. «Схема з шасі»

Уявімо, що у Вас є старий автомобіль, іномарка. Машина хоч і робоча, але постійно щось у ній ламається і відбувається. Термін експлуатації підходить до логічного завершення. Будьте впевнені, що на авторинку Вам обов'язково запропонують наступну схему.

Зняти з машини ідентифікаційні таблички, поставити їх на новеньку машину з Європи. Залишки продати на металобрухт. Здавалося би ідеальний вихід із ситуації. Хоч і наговорюють на співробітників служби ДАІ, але таку провину вони побачать на раз-два. У мить, автомобіль конфіскують, а Вам припишуть незаконне ввезення та незаконне переобладнання.

2. «Мокра машина»

Мрії .. мрії ...

Тільки в американських блокбастерах машини можуть борознити прерії океанів і морів, у житті, автівка яка побувала у воді - профнепридатна!

30% продаваних машин б/у, так звані «потопельники». Визначити за зовнішнім виглядом чи побував автомобіль у воді вкрай складно. Але все ж таки існує ряд ознак, на які варто звернути увагу.

  • Неприємний запах у салоні. Продавці намагаються заглушити його різними ароматами, але якщо принюхатися краще, можна розпізнати «нездоровий» аромат
  • Іржа на дротяному каркасі сидінь
  • Конденсат на оптиці
  • Запітніння скла приладовій панелі
  • Не включаються поворотники, не горять лампочки
  • Неполадки в роботі бортового комп'ютера і т.д.

Ціна такої машини не буде сильно відрізнятися від інших машин «не утоплеників», так що, ніякої економії.

Чим же загрожує користування «мокрим автомобілем»?!

Все більш ніж сумно. Мало того, що будуть проблеми з сервоприводом рульової колонки, гальмами, системою подачі палива, вбитий движок і пожежонебезпечна електрообладнання, інтенсивна корозія кузова, так ще і заразу можна підчепити.

У поролоні крісел, оббивки і шумоізоляції можуть розвиватися хвороботворні бактерії і мікроби. Вивести їх практично неможливо. Чому практично?! Та тому що спосіб, який може вбити довгожителів планети, вб'єте і Ваш горе-автомобіль. Спори сибірської виразки гинуть в сухому жарі при температурі 140 ° С через три години.

3. «Дарованому коню в зуби не дивляться, інша справа - куплений»!

Ретельно перевіряйте і тестуйте автомобіль перед покупкою. Якщо самі не можете визначити функціональні здатності машини, попросіть підсобити знайомих умільців. Зайва акуратність у цій справі зайвої ніколи не буде.

Перевіряючи мотор, звертайте увагу на шум і компресію. Постарайтеся перевірити всі гвинти клапанної кришки - туго затягнуті, не зірвана чи на них різьблення.

Обов'язково перевірте гальмівну систему ABS. Різко загальмуйте, не поспішаючи проїдьтеся на автомобілі, якщо ABS справна, на педаль гальма починають передаватися дрібні поштовхи.

Також огляньте вихлопну трубу - внутрішню поверхню - як нагар, так і білий наліт всередині, як правило, говорять про знос двигуна. Огляньте вихлопний тракт знизу на предмет пошкоджень.

Не сподівайтеся на везіння чи фарт, більш дієво буде озброїтися хорошою підготовкою при спілкуванні з продавцем автомобіля та оглядом бажаного авто.

І останнє, не поспішайте. Саме в поспіху відбуваються найбільші дурниці.

2021-06-09 00:51