українська
Страхування бізнесу
Страхові послуги «ІНГО» Подільське відділення
Надання медичної страховки роботодавцем - перевага і мотивуючий фактор для співробітника. Оформляти її можна всім співробітникам, або винагороджувати кращих за результати роботи.

Корпоративне страхування співробітників

Вантажоперевезення - досить ризиковий вид діяльності, оскільки для будь-якої вантажоперевезення існує ймовірність матеріальних збитків в результаті пошкодження, загибелі або втрати вантажу і репутаційні ризики.

Страхування вантажів

Чим більшй масштаб бізнесу, тим більший ризик. Пожежа, затоплення та інші ризики можуть призвести до катастрофічних наслідків для бізнесу. Страхування - ефективний інструмент фінансового захисту бізнесу при будь-яких непередбачених обставин.

Страхування майна

Договір страхування відповідальності роботодавця дозволяє уникнути витрат, пов'язаних з компенсацією збитку працівникам у випадку виробничих травм та інших подій. Оскільки безпека співробітника на робочому місці - відповідальність роботодавця.

Страхування відповідальності

Сільськогосподарське страхування - один з найбільш специфічних видів страхування, оскільки страхуються біологічні форми, які знаходяться в процесі постійного розвитку.

Агрострахування

ІНГО входить в ТОП 5 страхових компаній України (з понад 300 компаній)
Фінансова
стійкість компанії
Надійність і досвід -
ІНГО 25 років на страховому ринку України
© Інго. Всі права захищено
м. Київ, 02121
вул. Декабристів, 3,
2 поверх, офіс 215
E-mail: dek_office@ingo.ua
ЛІВИЙ БЕРЕГ
ПРАВИЙ БЕРЕГ
м. Київ, 04071
Поділ, вул. Константинівська, 2а, 4 поверх, офіс 400
E-mail: office@ingo.kiev.ua
Review Widget