українська
Страхування авто
Страхові послуги «ІНГО» Подільське відділення

Автоцивілка (ОСГПО) ОФОРМИТИ ПОЛІС ОНЛАЙН

Автоцивілка (ОСГПО) ОФОРМИТИ ПОЛІС ОНЛАЙН

Франшиза – сумма, которую не возмещает страховая компания, а клиент оплачивает потерпевшему самостоятельно. Например, если франшиза 2600 грн., то клиент оплачивает потерпевшему 2600 грн., а остальное ІНГО (до 130 тыс. грн.), если франшиза 0, то все оплачивает ІНГО (до 130 тыс. грн.). Чем меньше франшиза, тем дороже полис.
Дополнительное расширение - это договор, который увеличивает сумму, что будет покрывать страховая компания в случае ДТП по вине клиента. По ОСАГО страховая компания может покрыть максимально 130 тыс. грн (это примерно 5 тыс.$) и часто этой суммы не хватает для компенсации. Дополнительное расширение можно оформить от 100 тыс. грн до 1 млн.
Отримати консультацію фахівця
Оболонь
+380 (97) 180 88 88
Лівий берег
+38 096 495 15 15
*** Франшиза - сума, яку не відшкодовує страхова компанія, а клієнт сплачує потерпілому самостійно. Наприклад, якщо франшиза 2600 грн, то клієнт оплачує потерпілому 2600 грн, а решту - ІНГО (до 130 тис. грн). Якщо франшиза 0, то все оплачує ІНГО (до 130 тис. грн). Чим менше франшиза, тим дорожчий поліс.
**** Додаткове розширення - це договір, який збільшує суму, що буде покривати страхова компанія у разі ДТП з вини клієнта. По автоцивілці страхова компанія може покрити максимально 130 тис. грн (це приблизно 5 тис. $) І часто цієї суми не вистачає для компенсації. Додаткове розширення можна оформити від 100 тис. грн до 1 млн. грн.
АВТОЦИВІЛКА (ОСГПО)
це обов'язковий вид страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами.
В Україні придбання Автоцивілки (на російськомовному просторі - ОСГПО) стало обов'язковим після вступу в силу Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 1 липня 2004 року. Ціноутворення по автоцивілці регулюється державою.
Раніше існувало три типи Автоцивілки:
Раніше існувало три типи Автоцивілки:
Перший тип
страхування відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну третіх осіб внаслідок експлуатації транспортного засобу, визначеного в договорі страхування, будь-якою особою, яка експлуатує його на законних підставах.
Другий тип
страхування відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну третіх осіб внаслідок експлуатації будь-якого транспортного засобу або одного з транспортних засобів, зазначених у договорі, особою, вказаною в договорі страхування.
Третій тип
страхування відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну третіх осіб внаслідок експлуатації транспортного засобу, визначеного в договорі страхування, особою, вказаною в договорі страхування, або однією з осіб, зазначених у договорі.
На сьогоднішній день, існує єдиний продукт обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (Автоцивілка).
Навіщо потрібна автоцивілка?

Вигода для потерпілого полягає в гарантії отримання відшкодування збитків (на ремонт авто) згідно Закону. Для винуватця вигода полягає в знятті з нього зобов'язання по відшкодуванню збитку внаслідок ДТП (компенсує збитки на ремонт авто страхова компанія) відповідно до Закону.
Наприклад, якщо сталося ДТП з вини клієнта, страхова компанія бере на себе зобов'язання компенсувати завдані збитки потерпілому в межах страхових сум.
Страхові суми однакові по Україні і регулюються законодавством:
 • 130 тис. грн за матеріальну шкоду (ремонт авто потерпілого);
 • 260 тис. грн за шкоду здоров'ю або життю.
Щоб збільшити страхову суму на пошкодження іншого автомобіля можна оформити додаткове розширення. Це договір, який збільшує суму, що буде покривати страхова компанія у разі ДТП з вини клієнта. За ОСАГО страхова компанія може покрити максимально 130 тис. грн (це приблизно 5 тис. $) і часто цієї суми не вистачає для компенсації. Додаткове розширення можна оформити від 100 тис. грн до 1 млн. Ціна такого договору від 240 грн до 945 грн.
Дія поліса автоцивілки поширюється на будь-якого водія, який керував транспортним засобом на законних підставах (наявність технічного паспорта і посвідчення водія відповідної категорії). Це означає, що поліс автострахування буде діяти і на інших водіїв, а не тільки страхувальника. Виняток - поліс оформлений з урахуванням пільг. При оформленні поліса з урахуванням знижки 50% страховка буде поширюватися тільки на пільговика (пенсіонери, учасники війни, інваліди II групи, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (I або II категорії).
За відсутність автоцивілки передбачений штраф від 425 грн до 850 грн.

Вартість автоцивілки залежить від:
 • типу транспортного засобу;
 • об'єму двигуна;
 • року випуску авто (раніше не враховувався цей фактор). Чим старіше авто, тим дешевше автоцивілка;
 • міста прописки власника ТЗ (раніше вартість автоцивілки залежала від міста, де реєстрували авто - МРЕВ);
 • віку страхувальника. Чим старше страхувальник, тим дешевше ОСАГО;
 • сфери експлуатації транспортного засобу (таксі, прокат);
 • наявності пільг для отримання знижки 50%;
 • розміру франшизи, який обирають самостійно.

Франшиза - сума, яку не відшкодовує страхова компанія, а клієнт сплачує потерпілому самостійно. Наприклад, якщо франшиза 2600 грн, то клієнт оплачує потерпілому 2600 грн, а решта СК (до 130 тис. грн), Якщо франшиза 0, то все оплачує СК (до 130 тис. грн). Чим менше франшиза, тим дорожчий поліс.
Щоб максимально врахувати всі ризики і убезпечити себе, радимо оформити додаткове розширення (ДГВ) детально за посиланням і "Свідомий захист" детально за посиланням
Додаткове розширення (ДГВ) - це договір, який збільшує суму, що буде покривати страхова компанія у разі ДТП з вини клієнта. За ОСЦПВ страхова компанія може покрити максимально 130 тис. грн (це приблизно 5 тис. $) і часто цієї суми не вистачає для компенсації. Додаткове розширення можна оформити від 100 тис. грн до 1 млн.

При оформленні ДГВ на 300 тис. грн (за 460 грн) і більше отримуєте картку «допомога в дорозі» безкоштовно!

Карта "Допомога в дорозі" включає:

 • Безкоштовна евакуація автомобіля з місця поломки (1 раз - ліміт 500 грн)
 • Безкоштовна евакуація автомобіля з місця ДТП (1 раз - ліміт 500 грн)
 • Безкоштовна заміна колеса на штатний запасне (1 раз - ліміт 500 грн)
 • Безкоштовний запуск двигуна від стороннього джерела живлення (1 раз - ліміт 500 грн)
 • Безкоштовна доставка палива (1 раз - до 10 л)
 • Таксі в разі евакуації авто (1 раз - ліміт 500 грн)
"Свідомий захист" - договір, який гарантує виплату потерпілому безпосередньо від ІНГО (а не від страхової компанії винуватця). Потерпілий клієнт звертається безпосередньо до нас і отримує відшкодування в мінімальні терміни. Для отримання виплати не потрібно чекати рішення суду.
Даний договір гарантує виплату якщо:
 • страхова компанія винуватця не входить в систему прямого врегулювання (входить всього 15 компаній, а в Україні близько 300 страхових компаній);
 • винуватець застрахований у шахраїв або його компанія банкрут
Розберемо на ситуації як відбувається відшкодування в залежності від наявності страховок і навіщо автоцивілка, додаткове розширення відповідальності і "Свідомий захист".
Автоцивілка для таксі
При оформленні автоцивілки для таксі потрібно обов'язково вибрати сферу використання - "таксі". Ціна на ОСАГО для таксі набагато більша, оскільки авто використовується для заробітку і проводить на дорогах більше часу, що підвищує ризик ДТП. Автоцивілку для таксі можна оформити онлайн.
Документи, необхідні для оформлення автоцивілки:
 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • техпаспорт;
 • документ, що підтверджує право на отримання знижки 50%.
Як купити / оформити автоцивілку (ОСАГО)?
Оформити на сайті онлайн
Оформити на сайті онлайн і отримати поліс протягом 5 хв на e-mail. Електронний поліс автоцивілки можна роздрукувати і зберігати в автомобілі для зручності або зберегти в телефоні.
Залишити заявку
Залишити заявку на оформлення і менеджер самостійно підготує документи і відправить на e-mail або безкоштовно поштою роздрукований варіант.
Прийти до нас в офіс
Прийти до нас в офіс з документами і отримати готовий поліс через 10 хв. Наші офіси працюють по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви. Офіс страхової компанії Інго на Правому березі - вул. Костянтинівська, 2А (Поділ, м. Контрактова площа), офіс ІНГО на Лівому березі Києва - вул. Декабристів, 3 (м. Харківська)
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами
Чому важливо оформити автоцивілку в страховій компанії ІНГО?
 • 27-річна бездоганна репутація роботи на українському страховому ринку;
 • висококваліфікований персонал, який надасть Вам максимум інформації щодо даного виду страхування;
 • якісний сервіс, індивідуальний підхід, оперативність в оформленні договорів страхування;
 • для Вашої зручності працює цілодобова спеціалізована служба, яка при настанні ДТП надасть максимальну підтримку і допомогу в будь-який час дня і ночі.
Страхування здійснюється згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 р № 1961 на підставі і відповідно до ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серії АВ, №377568 від 17.01. 2008 року.
Питання
Як оформити КАСКО?
Для оформлення КАСКО потрібно залишити заявку, після чого менеджер відправить варіанти страхування. Співробітник в телефонному режимі або в офісі може пояснити всі особливості страхування і підібрати потрібне наповнення КАСКО. Коли Ви вже визначилися з варіантом страхування потрібно буде надати документи для оформлення та авто для огляду. Після потрібно оплатити договір і підписати. КАСКО починає діяти з обраної дати в договорі, але не раніше дати оплати та огляду авто.
Як купити КАСКО онлайн?
Зараз немає можливості оформлення КАСКО в електронному вигляді. Це можна пояснити складністю продукту і безліччю факторів, які впливають на вартість. Менеджер в телефонному режимі зможе розповісти докладно про всі нюанси страхування та варіанти страхування. Для підписання договору і огляду авто менеджер може приїхати на зустріч у зручний для Вас час. Тому КАСКО можна оформити без візиту в офіс.
На який термін можна купити КАСКО?
Договір КАСКО можна оформити від 15 днів до року. Але найвигідніше тариф буде при страхуванні авто на рік. При оформленні на рік є можливість розбивки платежу на частини (2, 3 платежу, поквартальна оплата).
Коли починає діяти КАСКО?
КАСКО починає діяти з дати, яка вказана в полісі. Дату початку дії визначаєте самостійно, але вона не може бути раніше оплати. Також до початку дії повинна бути оплата і огляд авто співробітником страхової компанії. Нові авто з салону не потрібно оглядати, якщо договір оформлено і сплачено до виїзду з салону.
Обов'язково надавати авто страхової компанії для огляду?
Так. Авто має оглянути співробітник страхової компанії і зробити фото. Це потрібно для фіксації стану авто на момент страхування.
Не потрібно оглядати і робити фото тільки нових автомобілів, власники яких на момент виїзду з салону оформили КАСКО.
Що робити з КАСКО, якщо авто продано?
При продажі авто треба звернутися в страхову компанію для розірвання договору і співробітник озвучить яка сума невикористаної премій буде повернута.
Що таке франшиза?
Франшиза - сума, яку не відшкодовує страхова компанія. Це може бути або певна фіксована сума або відсоток від суми збитку. Від розміру франшизи залежить вартість страховки. Чим менша франшиза - тим менший ризик клієнт "тримає" на собі, але тим дорожча страховка.
© Інго. Всі права захищено
м. Київ, 02121
вул. Декабристів, 3,
2 поверх, офіс 215
E-mail: dek_office@ingo.ua
ЛІВИЙ БЕРЕГ
ПРАВИЙ БЕРЕГ
м. Київ, 04071
Поділ, вул. Константинівська, 2а, 4 поверх, офіс 400
E-mail: office@ingo.kiev.ua
Review Widget
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами