українська
Страхування авто
Страхові послуги «ІНГО»
АВТОЦИВІЛКА (ОСЦПВ)
обов'язковий вид страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами.
Отримати консультацію фахівця
Зв’яжіться з нами за номером телефону, або залиште заявку. Ми зв'яжемося з вами.
В Україні придбання Автоцивілки (на російськомовному просторі - ОСГПО) стало обов'язковим після вступу в силу Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 1 липня 2004 року. Ціноутворення по автоцивілці регулюється державою.
Раніше існувало три типи Автоцивілки:

Перший тип - страхування відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну третіх осіб внаслідок експлуатації транспортного засобу, визначеного в договорі страхування, будь-якою особою, яка експлуатує його на законних підставах.

Другий тип - трахування відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну третіх осіб внаслідок експлуатації будь-якого транспортного засобу або одного з транспортних засобів, зазначених у договорі, особою, вказаною в договорі страхування.

Третій тип - страхування відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну третіх осіб внаслідок експлуатації транспортного засобу, визначеного в договорі страхування, особою, вказаною в договорі страхування, або однією з осіб, зазначених у договорі.

На сьогоднішній день, існує єдиний продукт обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (Автоцивілка).
Вигода для потерпілого полягає в гарантії отримання відшкодування збитків (на ремонт авто) згідно Закону. Для винуватця вигода полягає в знятті з нього зобов'язання по відшкодуванню збитку внаслідок ДТП (компенсує збитки на ремонт авто страхова компанія) відповідно до Закону.

Наприклад, якщо сталося ДТП з вини клієнта, страхова компанія бере на себе зобов'язання компенсувати завдані збитки потерпілому в межах страхових сум.

Страхові суми однакові по Україні і регулюються законодавством:
 • 130 тис. грн за матеріальну шкоду (ремонт авто потерпілого);
 • 260 тис. грн за шкоду здоров'ю або життю.
Щоб збільшити страхову суму на пошкодження іншого автомобіля можна оформити додаткове розширення. Це договір, який збільшує суму, що буде покривати страхова компанія у разі ДТП з вини клієнта. За ОСАГО страхова компанія може покрити максимально 130 тис. грн (це приблизно 5 тис. $) і часто цієї суми не вистачає для компенсації. Додаткове розширення можна оформити від 100 тис. грн до 1 млн. Ціна такого договору від 240 грн до 945 грн.

Дія поліса автоцивілки поширюється на будь-якого водія, який керував транспортним засобом на законних підставах (наявність технічного паспорта і посвідчення водія відповідної категорії). Це означає, що поліс автострахування буде діяти і на інших водіїв, а не тільки страхувальника. Виняток - поліс оформлений з урахуванням пільг.
При оформленні поліса з урахуванням знижки 50% страховка буде поширюватися тільки на пільговика (пенсіонери, учасники війни, інваліди II групи, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (I або II категорії).
За відсутність автоцивілки передбачений штраф від 425 грн до 850 грн.
Навіщо потрібна автоцивілка?

Вартість автоцивілки залежить від:

 • типу транспортного засобу;
 • об'єму двигуна;
 • року випуску авто (раніше не враховувався цей фактор). Чим старіше авто, тим дешевше автоцивілка;
 • міста прописки власника ТЗ (раніше вартість автоцивілки залежала від міста, де реєстрували авто - МРЕВ);
 • віку страхувальника. Чим старше страхувальник, тим дешевше ОСЦПВ;
 • сфери експлуатації транспортного засобу (таксі, прокат);
 • наявності пільг для отримання знижки 50%;
 • розміру франшизи, який обирають самостійно.

Франшиза - сума, яку не відшкодовує страхова компанія, а клієнт сплачує потерпілому самостійно. Наприклад, якщо франшиза 2600 грн, то клієнт оплачує потерпілому 2600 грн, а решта СК (до 130 тис. грн), Якщо франшиза 0, то все оплачує СК (до 130 тис. грн). Чим менше франшиза, тим дорожчий поліс.
Додаткове розширення (ДГВ) - це договір, який збільшує суму, що буде покривати страхова компанія у разі ДТП з вини клієнта. За ОСЦПВ страхова компанія може покрити максимально 130 тис. грн (це приблизно 5 тис. $) і часто цієї суми не вистачає для компенсації. Додаткове розширення можна оформити від 100 тис. грн до 1 млн.
Щоб максимально врахувати всі ризики і убезпечити себе, радимо оформити додаткове розширення (ДГВ) і "Свідомий захист"
Карта
"Допомога в дорозі"
Автоцивілка для таксі
Договір
"Свідомий захист"
Розберемо на ситуації як відбувається відшкодування в залежності від наявності страховок і навіщо автоцивілка, додаткове розширення відповідальності і "Свідомий захист".
Документи, необхідні для оформлення автоцивілки:
техпаспорт
ідентифікаційний код (ІПН)
паспорт громадянина України
документ, що підтверджує право на отримання знижки 50%
Залишити заявку на оформлення і менеджер самостійно підготує документи і відправить на e-mail або безкоштовно поштою роздрукований варіант.
Оплатіть онлайн
Оформити на сайті онлайн і отримати поліс протягом 5 хв на e-mail. Електронний поліс автоцивілки можна роздрукувати і зберігати в автомобілі для зручності або зберегти в телефоні.
Оформити на сайті онлайн
Прийти до нас в офіс з документами і отримати готовий поліс через 10 хв. Наші офіси працюють по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви. Офіс страхової компанії Інго на Правому березі - вул. Костянтинівська, 2А (Поділ, м. Контрактова площа), офіс ІНГО на Лівому березі Києва - вул. Декабристів, 3 (м. Харківська)
Отримайте договір
Як купити / оформити автоцивілку (ОСАГО)?
Чому важливо оформити автоцивілку в страховій компанії ІНГО?
 • 27-річна бездоганна репутація роботи на українському страховому ринку;
Страхування здійснюється згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 р № 1961 на підставі і відповідно до ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серії АВ, №377568 від 17.01. 2008 року.
 • якісний сервіс, індивідуальний підхід, оперативність в оформленні договорів страхування;
 • висококваліфікований персонал, який надасть Вам максимум інформації щодо даного виду страхування;
 • для Вашої зручності працює цілодобова спеціалізована служба, яка при настанні ДТП надасть максимальну підтримку і допомогу в будь-який час дня і ночі.
Питання
© Інго. Всі права захищено
м. Київ, 04210
проспект Героїв Сталінграда, буд. 8, корп. 5
Тел.: +38 (097) 180 88 88
E-mail: office@ingo.kiev.ua
Review Widget