українська
Страхування авто
Страхові послуги «ІНГО»
Дізнатись вартість Каско на ваше авто
Отримати консультацію фахівця
Зв’яжіться з нами за номером телефону, або залиште заявку. Ми зв'яжемося з вами.
Договір страхування КАСКО давно став необхідною умовою спокійного життя будь-якого автовласника. Згідно договору КАСКО відшкодуванню підлягають будь-які збитки, які нанесені Вашому автомобілю в результаті ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб та в інших несприятливих обставинах.

Оформлення договору КАСКО в офісі компанії «ІНГО» дозволить Вам захистити свій бюджет від надмірних витрат і допоможе швидко вирішити всі складні питання, пов'язані з відновленням Вашого автомобіля при настанні страхового випадку.
Страхування автомобілів або інших транспортних засобів від збитків, розкрадання, викрадення.
Як оформити поліс
отримуєте бланк поліса поштою безкоштовно
Оплачуєте карткою без %
паспорт, ідентифікаційний код і техпаспорт на авто
Надішліть документи
Заповнюєте заявку
КАСКО - вибір розумного автовласника!
Рішення на виплату приймається протягом 2 днів
Немає вимог по стоянці авто
Спокій за Ваш автомобіль 24/7
Виплата без візиту в страхову компанію
Ремонт тільки на сертифікованих СТО
На превеликий жаль, від виникнення ДТП не рятує хороший стаж водіння і розмірена їзда. Цей ризик спровокувати можуть не залежні від Вас фактори: новачок на дорозі або навпаки, лихач.
ДТП - дорожньо-транспортна пригода (зіткнення, наїзд, переворот, падіння транспортного засобу).
1
Водії, на автомобіль яких падали брили льоду, розуміють потребу оформлення КАСКО.
Стихійне лихо - зовнішня дія природних явищ (удар блискавки, буря, шторм, ураган, злива, град, сильний снігопад, землетрус, сель, обвал, зсув, паводок, повінь і т.д.).
2
Основним місцем виникнення такого ризику є стоянки і парковки. Залишаючи автомобіль, по поверненню можна виявити написане послання цвяхом від недоброзичливця, або вм'ятину від «умільця» паркуватися.
За статистикою найчастіше знімають фари з таких марок авто як Porsche Cayenne, Audi Q7, Volkswagen Touareg. При наявності КАСКО фари встановлять нові за рахунок ІНГО в найкоротші терміни.
ПДТО - протиправні дії третіх осіб (розкрадання деталей і додаткового обладнання, пошкодження скла і т.д.).
3
Займання автомобіля може виникнути через палаючий поруч автомобіль. Такі випадки нерідко відбуваються в Києві, при цьому вчасно загасити пожежу дуже складно. За статистикою, після загоряння автомобіль не підлягає ремонту.
Страховка КАСКО, при таких обставинах є незамінним чинником збереження Ваших нервових клітин і грошових коштів.
Пожежа - неконтрольоване горіння, як зовнішнє, так і таке, яке виникло в результаті самозаймання.
5
Цей ризик частіше інших зустрічається в дорозі. Кожен третій автомобіль звертається на СТО по необхідності ремонту або заміни лобового скла.
Падіння предметів, попадання каміння - зовнішній вплив на транспортний засіб сторонніх предметів, (викид каменів або інших твердих предметів з-під коліс транспорту, самовільне падіння предметів).
6
В цьому випадку зайві коментарі не потрібні.
Якщо Ваш автомобіль не оснащений супутниковою системою охорони, страховка КАСКО необхідна. Але бувають ситуації, коли навіть супутникова система охорони не допоможе від угону. Для більш детальної інформації щодо збитків, пропонуємо Вам ознайомитися з нашою статтею «Найпоширеніші звернення клієнтів до відділу збитків»
Викрадення - незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу.
7
Що впливає на вартість страховки КАСКО?
Чим більший стаж водіння і вік людини, тим тариф буде привабливішим.
Якщо авто будуть керувати кілька людей, тариф буде розраховуватися виходячи з найменшого віку і стажу.
Стаж водіння і вік водія
Франшиза - це частка власної участі страхувальника у відшкодуванні збитку. Приклад: вартість авто 500 тис. грн. Франшиза на пошкодження 1% від вартості авто. Це 5 тис. грн.
У разі страхового випадку виплата буде наступним чином.Збиток склав 10 тис. грн., При цьому франшиза за договором 5 тис. грн. 10-5 = 5. Відповідно, сума виплати від страхової компанії складе 5 тис. грн.Чим франшиза більше, тим тариф на КАСКО буде менше, і навпаки.Якщо страховка КАСКО потрібна Вам як то кажуть «на будь-яку дрібницю», франшизу краще вибирати нульову. Так як, велика франшиза може перекрити суму збитку, скажімо, при попаданні каменю в лобове скло, подряпини.Радимо вибирати нульову франшизу по КАСКО. В такому випадку страхова компанія буде самостійно компенсувати збиток, а Ви будете захищені від непередбачених фінансових витрат.
Умови ремонту автомобіля
Ви можете вибрати СТО на якому буде проходити ремонт автомобіля.
Це може бути дилерське (фірмове) СТО або рекомендоване страховиком (мультибрендове). При укладанні договору, Ви можете уточнити у менеджера зі страхування, входить в список рекомендованих станцій, потрібне для Вас СТО. Наша компанія акредитована з дуже багатьма дилерськими станціями.Для автомобілів до 2 років експлуатації передбачений ремонт тільки на фірмових СТО.
Величина фрашизи
Наша компанія надає можливість придбання додаткових опцій до страховки КАСКО.
Різниця за вартістю буде абсолютно не суттєвою, при цьому Ви отримуєте послуги евакуатора без обмежень по сумі та оплату незалежної експертизи.
Додаткові послуги
Важливі деталі КАСКО
Період дії договору страхування КАСКО: від 15 днів до 1 року. Вигідніше оформляти на 1 рік, а в разі продажу - розірвати договір у зв'язку з продажем і повернути невикористану страхову премію.
Територія дії договору страхування КАСКО: Україна. Але Ви в будь-який момент можете під'їхати в офіс і оформити додаток на розширення території дії, так званий адендум. Вартість аддендума всього 1 гривня. Дане розширення роблять при покупці договору Зелена карта, який обов'язковий при виїзді за кордон України.
Випадки, в яких ДАІ викликати необов'язково:
 • Якщо відсутні треті особи, які постраждали внаслідок ДТП або є винними в настанні ДТП, і сума збитку не більше 50 тис. грн.
 • Пошкодження тільки лакофарбового покриття.
 • Пошкодження декоративних елементів кузова (не більше двох суміжних елементів).
 • Бій скла фар.
Переваги оформлення договору КАСКО страхування в компанії «ІНГО»
 • 27-річна бездоганна репутація роботи на українському страховому ринку
 • Більше 100 офісів у всіх регіонах України
 • Висококваліфікований персонал, який допоможе підібрати відповідні для Вас умови договору і надасть максимум інформації щодо даного виду страхування
 • Для Вашої зручності працює цілодобова спеціалізована служба, яка при настанні ДТП підкаже Вам, що робити в ситуації, що склалася і відправить на допомогу аварійного комісара
 • При розрахунку вартості договору КАСКО компанія «ІНГО" не бере до уваги фактор місця зберігання автомобіля, так як ми розуміємо проблему наявності паркувальних місць в місті
 • Можливість розрахувати вартість і оформити заявку на страхування по телефону
 • При необхідності - можливість доставки договору КАСКО прямо до Вас додому або в офіс
Питання
© Інго. Всі права захищено
м. Київ, 04210
проспект Героїв Сталінграда, буд. 8, корп. 5
Тел.: +38 (097) 180 88 88
E-mail: office@ingo.kiev.ua
Review Widget