українська
Страхування авто
Страхові послуги «ІНГО» Подільське відділення
"Зелена карта" ( "грінкарт") - поліс страхування цивільно-правової відповідальності власників ТЗ за кордоном.
Зелена карта здійснює за межами України ту ж функцію, що і знайомий усім нам поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (автоцивілка, ОСАГО).
"Зелена карта" ( "грінкарт") оформляється тільки на бланку встановленого зразка зеленого кольору.

"Зелена карта" ("грінкарт")

Отримати консультацію фахівця
Оболонь
+380 (97) 180 88 88
Лівий берег
+38 096 495 15 15
ЯК ОФОРМИТИ ПОЛІС
Заповнюєте заявку
Надішліть документи для оформлення (український паспорт, закордонний паспорт, ідентифікаційний код і техпаспорт на авто)
Оплачуєте карткою без % і отримуєте бланк поліса поштою безкоштовно

Поліс "Зелена карта" можна купити тільки в Україні і на автомобіль з українською реєстрацією.

При оформленні страхувальником буде одна людина, але за бажанням можна вказати кілька водіїв. Дія "Зеленої карти" поширюється на всіх водіїв на законних підставах, навіть якщо вони не вказані в полісі.

Міжнародний сертифікат "Зелена карта" необхідний, якщо Ви хочете відвідати на своєму автомобілі держави, що входять в систему страхування "Зелена карта" (практично вся Європа, а також ряд країн Африки та Азії). Контроль за наявністю даного поліса при виїзді за межі нашої країни покладено на Державний комітет у справах охорони державного кордону України. При проходженні контролю на кордоні обов'язково потрібно мати "грінкарту" на термін перебування за кордоном.

Важливо оформляти поліс з "запасом", оскільки при виїзді потрібно так само мати діючий поліс Зелена карта.
Можливі наслідки при відсутності поліса "Зелена карта":
  • Великий штраф, який залежить від країни перебування і може бути від 1 тис. Євро і вище.
  • Затримка на кордоні до з'ясування обставин і покупка місцевого аналога автоцивілки, ціна якого значно вище за Зелену карту в Україні.
  • Ризик виявитися водієві в "чорному списку". Це може привести до тимчасової заборони в'їзду в країни Шенгенської угоди.
У разі якщо дії поліса "Зелена карта" скоро закінчується, а повертатися в Україну ще не плануєте, потрібно звернутися в страхову компанію для продовження поліса. Продовжити поліс можна тільки до дати закінчення діючої "Зеленої карти", щоб не було перерви. У такій ситуації оригінал поліса відправляємо поштою за кордон страхувальнику, оскільки без чинного поліса чекає штраф на кордоні.
У разі втрати поліса за кордоном потрібно звернутися в страхову компанію для отримання дубліката поліса. Оригінал поліса так само потрібно відправляти страхувальнику поштою за кордоном для проходження контролю без штрафу.

"Зелена карта" гарантує покриття витрат, що виникли в разі нанесення автовласником шкоди здоров'ю або майну третіх осіб. Збитки потерпілим компенсуються страховою компанією винного водія, а врегулюванням страхових випадків займається Моторне Бюро країни перебування.

Витрати на ремонт автомобіля та / або відновлення здоров'я людей оплачуються в розмірах, встановлених законодавством держави, в якому відбулося ДТП. Умови страхування, форма сертифіката і поліса, страхові тарифи з цього виду затверджені Моторним (Транспортним) Страховим Бюро України і є єдиними для всіх вітчизняних страхових компаній.
Період дії договору: поліс страхування зелена карта можна оформити від 15 днів до 12 місяців.
Вартість страхового поліса залежить від таких факторів:
  • періоду страхування;
  • території дії поліса;
  • типу транспортного засобу (легковий автомобіль, вантажний, автобус, причіп, мотоцикл).
Страхування здійснюється згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 р № 1961 Постанови Кабінету Міністрів України №5 від 06.01.2005г. «Про затвердження розмірів страхових платежів за договорами міжнародного обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», на підставі і відповідно до ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серії АБ, №123658 від 19.01.2005 року.
© Інго. Всі права захищено
м. Київ, 02121
вул. Декабристів, 3,
2 поверх, офіс 215
E-mail: dek_office@ingo.ua
ЛІВИЙ БЕРЕГ
ПРАВИЙ БЕРЕГ
м. Київ, 04071
Поділ, вул. Константинівська, 2а, 4 поверх, офіс 400
E-mail: office@ingo.kiev.ua
Review Widget
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами
Залиште ваші контакти
і ми зв'яжемося з вами