Новини

Ціна на КАСКО навесні

У 2011 році ціни на КАСКО трохи піднялися, але весна 2012 року обіцяє бути сприятливою.

Більшість страхових компаній відчули зниження попиту на страхування КАСКО, це не пов'язано з падінням популярності та ефективності страхування. Значна кількість застрахованих автівок перейшли межу п'ятирічного віку, а значить, автомобіль страхується з урахуванням зносу. Мало хто бажає оформляти такий договір, але, ті хто все таки продовжили страховку - платять символічну суму. За умовами договору КАСКО з урахуванням зносу автомобіля, сума страхового відшкодування на порядок менше.

На сьогоднішній день, якщо провести моніторинг компаній, можна відзначити деяке суперництво між страховиками. Практично кожна страхова компанія розробляє і впроваджує привабливі акції, системи лояльності, привабливі тарифи і не менш вигідні умови. Тому, хто давно замислювався про страхування свого автомобіля, зараз саме час.

З досвіду попередніх років, весна вважається прибутковим сезоном для оформлення страхових полісів за всіма видами.

Не так райдужно йдуть справи з автомобілями, які знаходяться в заставі. Деякі впливові банки підвищили комісії для акредитованих страхових компаній. Таким чином, тариф на страховку кредитного автомобіля вище. Природно,що Ви, як клієнт банку, який бажає оформити поліс у страховій компанії, яку обрали самостійно, можете чинити опір щодо запропонованого «списку страховиків».

Деякі банки, розміщують на своїх сайтах перелік необхідної інформації, яку повинен надати позичальник при бажанні страхуватися у своїй компанії, а також загальні вимоги щодо договорів страхування.

Нижче, компанією «Простобанк Консалтинг» представлений моніторинг тарифів ряду страхових компаній. За основу взято автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon 2011 випуску з об'ємом двигуна 3,2 л., водійський стаж людини 5 років.

Експерти відзначають лише незначне (0,1-0,26%) підняття ціни на КАСКО в порівнянні з 2011 роком.

Наводимо графік розвитку цін страховок КАСКО на ходові моделі минулого року.

Зараз цілком можливо оформити якісне КАСКО з тарифною ставкою від 3,77% до 7%.

Звертайте увагу на ранг страхової компанії, її надійність і стабільність. По суті, саме лідери у страхуванні можуть дозволити собі лояльний тариф у співвідношенні з якісним обслуговуванням. У 95% клієнти,що страхували автомобілі раніше, продовжують КАСКО на наступний рік. В деяких випадках робиться правка умов на користь зменшення ціни КАСКО, але відмовляються від страхування одиниці.

За останній місяць, ми помічаємо пожвавлення в страхуванні КАСКО новопридбаних незаставних автомобілів, відзначає Вікторія Шишковська фахівець з страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна».Переважно страховий ринок України стабільний. Аспект стабільності в цілому стосується великих компаній, ряд невеликих страхових компаній, які відкрилися в докризовий час, одна за одною позбавляються ліцензій. Обираючи страхову компанію, в першу чергу тверезо оцінюйте власні ризики.