Новини

Мед. страховка для співробітників компанії: плюси

Очевидно, що корпоративне медичне страхування – немала стаття витрат в бюджеті компанії. Проте кількість бажаючих його оформити в нашій країні зростає без упину. Ще не так давно поліс ДМС розглядався як західне нововведення, яке у нас навряд чи приживеться. Одначе зараз уже не в теорії, а на практиці, розроблені ефективні схеми лікування, діагностики та профілактики по страховці.

 

Переваги медичної страховки для співробітників:

 

•Покращення іміджу компанії та підвищення її позицій на ринку праці.Відомо, що в багатьох випадках перевагою для спеціалістів є не лише висока зарплатня, але й хороший соціальний пакет. 

 

•Зниження виробничих втрат, які зумовлені хворобами співробітників. Медична страховка для співробітників, як правило, включає профогляди, консультації з лікарями, профілактичні заходи, такі як вітамінізація, курси масажу і т. ін.

 

•Підвищення комфорту у взаємовідносинах між співробітниками і керівництвом. Придбання полісів ДМС – прояв турботи про співробітників. Цей фактор, без сумніву, сприяє зниженню текучості кадрів, а також є цеглиною в механізмі трімбілдінгу (командоутворення).

 

•Більш низька ціна корпоративного полісу, ніж індивідуального. Поліс корпоративного страхування з тим же переліком опцій, що й індивідуальний, обійдеться майже вдвічі дешевше. Страховики компаніям-роботодавцям, як «оптовим» клієнтам, роблять значні знижки.

 

 

Корпоративна медична страховка в однаковій мірі вигідна і для роботодавця, і для співробітника. Тому її оформляють для своїх працівників все більша кількість українських компаній, особливо в Києві.